1995 жылы туылған азаматтарды "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімінің 2011 жылғы 7 желтоксандағы № 18 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 12 желтоқсанда № 3-4-137 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданының әкімінің 2012 жылғы 25 мамырдағы № 02-870 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданының әкімінің 2012.05.25 № 02-870 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 74 "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 17 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 "Қазақстан Республикасында әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" қаулысына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012 жылдың қаңтарынан наурызына дейінгі кезеңде "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу жылы 17 жасқа толатын 1995 жылы туған еркек жынысты азаматтарды, сонымен қатар, бұрын тіркеуден өтпеген, Байғанин ауданының аумағында тұрақты немесе уақытша тұратын ересек жастағы азаматтарды тіркеуден өткізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
Тіркеу өткізу шараларын орындауға байланысты шығындар жергілікті бюджет қаржылары есебінен жүзеге асырылсын.
2. Ұсынылсын:
1) "Байғанин аудандық орталық аурухана" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (келісім бойынша) тіркеуді өткізу бойынша іс-шаралар жүргізсін;
2) Байғанин ауданы ішкі істер бөлімі (келісім бойынша) әскери міндеттерін орындаудан жалтарған адамдарды іздестіруді және ұстауды жүзеге асырсын.
3. Селолық округ әкімдері тіркеуді өткізу кезеңінде әскер жасына дейінгілерді және шақырылушыларды хабардар етуді, олардың дер кезінде "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне келуін қамтамасыз етсін.
4. "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы азаматтардың шақыру учаскесіне тіркелуін ұйымшылдықпен жүргізуді қамтамасыз ету жөнінде шаралар қабылдасын, тіркеу қорытындысы туралы 2012 жылдың 11 сәуірінде аудан әкіміне хабарласын.

О приписке граждан 1995 года рождения к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Байганинского района Актюбинской области"
Решение акима Байганинского района Актюбинской области от 7 декабря 2011 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 декабря 2011 года № 3-4-137. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо акима Байганинского района Актюбинской области от 25 мая 2012 года № 02-870.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо акима Байганинского района Актюбинской области от 25.05.2012 № 02-870.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 3 статьи 17, Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 74 "О воинской обязанности и воинской службе", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 "Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. В период с января по март 2012 года организовать и обеспечить проведение приписки к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Байганинского района Актюбинской области" граждан мужского пола 1995 года рождения, которым в год приписки исполняется 17 лет, а также граждан старших возрастов, не прошедших ранее приписку, проживающих постоянно или временно на территории Байганинского района.
2. Рекомендовать:
1) государственному коммунальному казенному предприятию "Байганинская районная центральная больница" (по согласованию) провести мероприятия по приписке;
2) Байганинскому районному отделу внутренних дел (по согласованию) осуществлять розыск и задержание лиц, уклоняющихся от выполнения воинской обязанности.
3. Акимам сельских округов в период проведения приписки организовать оповещение допризывныков и призывников и обеспечить их своевременное прибытие на призывной участок государственного учреждения "Отдел по делам обороны Байганинского района Актюбинской области".
4. Начальнику государственного учреждения "Отдел по делам обороны Байганинского района Актюбинской области" принять меры по обеспечению организованного проведения приписки граждан к призывному участку, о результатах приписки информировать акима района к 11 апреля 2012 года.

5. Аудан әкімінің 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 9 "1994 жылы туылған азаматтарды "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3-4-106 тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы № 2 (7050) "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Аманғосқа жүктелсін.
7. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі:
Б.Кемешов

5. Решение акима района от 21 декабря 2010 года № 9 "О приписке граждан 1994 года рождения к призывным участкам государственного учреждения "Отдел по делам обороны Байганинского района Актюбинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-4-106, опубликованное в газете "Жем-Сагыз" № 2 (7050) 13 января 2011 года) признать утратившим силу.
6. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района А.Амангоса.
7. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их официального опубликования.
Аким района:
Б.Кемешов