Көлтабан ауылдық округі құрамындағы бөліктеріне (қыстақтарға) атаулар беру туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан селолық округі әкімінің 2011 жылғы 10 қарашадағы № 11 шешімі. Ақтөбе облысы Байғанин аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 қарашада № 3-4-135 тіркелді.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 19.11.2014 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селолық" деген сөзі тиісінше "ауылдық" деген сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 19.11.2014 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Көлтабан ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 07.12.2020 № 44 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Көлтабан ауылдық округінің құрамындағы бөліктеріне (қыстақтарға) келесі атаулар берілсін:
1) Аққұдық;
2) Ербас;
3) Қаражар;
4) Қарабұйрат;
5) Қамысқора;
6) Қызылту;
7) Қызылтаң;
8) Құлақ;
9) Мойындықияқ;
10) Сарыбұлақ;
11) Шихетер;
12) Елібай;
13) Қарағандысай;
14) Қызылқұдық;
15) Тереңқұдық;
16) Үлкен Сорқұдық;
17) Кенжалы;
18) № 174 разъезд;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерістер - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Көлтабан ауылдық округі әкімінің 07.12.2020 № 44 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көлтабан ауылдық округі әкімі С.М.Бітімбай

О присвоении наименований составным частям (зимовкам) Культабанского сельского округа
Решение акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 11 ноября 2011 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Байганинского района Актюбинской области 22 ноября 2011 года № 3-4-135.
Сноска. Заголовок решения – в редакции решения акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 19.11.2014 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстана от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Культабанского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 07.12.2020 № 44 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования составным частям (зимовкам) Культабанского сельского округа:
1) Аққұдық;
2) Ербас;
3) Қаражар;
4) Қарабұйрат;
5) Қамысқора;
6) Қызылту;
7) Қызылтаң;
8) Құлақ;
9) Мойындықияқ;
10) Сарыбұлақ;
11) Шихетер;
12) Елібай;
13) Қарағандысай;
14) Қызылқұдық;
15) Тереңқұдық;
16) Үлкен Сорқұдық;
17) Кенжалы;
18) № 174 разъезд;
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением акима Культабанского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 07.12.2020 № 44 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Культабанского сельского округа