Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 сәуірдегі № 176 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 мамырда № 3-5-132 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2012 жылғы 1 қарашадағы № 38 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2012.11.01 № 38 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы 95-ІҮ Бюджет кодексінің 56-бабының 1-тармағының 4)тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Әлеуметтік көмек:
1) Жеңіс күніне орай Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне, соғыстан қайтпаған жауынгерлер жесірлеріне, ауған соғысына қатысушыларға және Чернобыль атом электростанциясындағы апат зардаптарын жоюға қатысқандарға - 2000 теңге;
2) ең төменгі зейнетақы алатын және ең төменгі зейнетақыдан төмен зейнетақы алатын зейнеткерлерге ай сайын 1,5 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде;
3) бірінші, екінші, үшінші топтағы жалпы аурудан, бала кезінен, әскер борышын орындауға байланысты емес мертігу немесе ауру салдарынан мүгедектікке душар болған мүгедектерге, он алты жасқа дейінгі мүгедек балаларға ай сайын - 3000 теңге мөлшерінде көрсетілсін.
2. "Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету туралы" аудандық мәслихаттың 2008 жылғы 4 мамырдағы № 32 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3-5-73 болып тіркелген, 2008 жылғы 27 мамырда "Ырғыз" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: хатшысы:
Н.Сәрсенбайұлы М.Өтемұратов

Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан
Решение маслихата Иргизского района Актюбинской области от 25 апреля 2011 года № 176. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 мая 2011 года № 3-5-132. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 1 ноября 2012 года № 38
Сноска. Утратило силу решением Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 01.11.2012 № 38.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-ІV, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать социальную помощь:
1) к Дню Победы участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов не вернувшихся с войны, участникам афганской войны и участникам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции - 2000 тыс. тенге;
2) пенсионерам получающим минимальную пенсию и получающим ниже минимальной пенсии ежемесячно 1,5 месячных расчетных показателей;
3) инвалидам первой, второй, третьей группы, с детства, инвалидам получившие увечий не связанные с выполнением воинских обязанностей или инвалидам ставшими инвалидами в результате заболевании, детям-инвалидам до 16 лет ежемесячно - 3000 тенге.
2. Признать утратившими силу решения районного маслихата от 4 мая 2008 года № 32 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (Зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-5-73, опубликовано 27 мая 2008 года в газете "Иргиз").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата: маслихата:
Н. Сәрсенбайулы М. Утемуратов