Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 1 қазандағы № 182 "Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 14 қазандағы № 297 қаулысы. Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 қазанда № 3-6-128 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 1 сәуірдегі № 50 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық әкімдігінің 01.04.2013 № 50 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы № 251 Еңбек кодексінің 238 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Заңының 18 бабының 4 тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің «Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін мамандар лауазымдарының тізбесін анықтау туралы» 2008 жылғы 1 қазандағы № 182 (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-6-71 болып тіркелген, 2008 жылғы 28 қазанда аудандық «Қарғалы» газетінде № 51 (4435) жарияланған) қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
қаулының қосымшасындағы «Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары» тізбесі «1) Күтім жасаушы әлеуметтік қызметкер» жолынан кейін «2) «Әлеуметтік жұмыс бойынша маман – жұмыспен қамту орталығының маманы» жолымен толықтырылсын.
2. «Қарғалы аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі» ММ-сі (А.Т. Елтаева) толықтырылған тізбені аудандық мәслихатқа келісуге ұсынсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Х.С.Жылқыбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                 А. Сағиев
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы 14.10
№ 297 қаулысына
ҚОСЫМША
Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік
қамтамасыз ету, білім беру, мәдениет және спорт салалары
мамандарының лауазымы және қосымшаға сәйкес, аудандық бюджет
қаражаты есебінен жиырма бес пайызға арттырылған лауазымдық
жалақы мен тарифтік ставкілерге құқығы барлардың
ТІЗБЕСІ
Р/с
Лауазым атаулары
Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары
1)
Күтім жасаушы әлеуметтік қызметкер
2)
Әлеуметтік жұмыс бойынша маман – жұмыспен қамту
орталығының маманы
Білім беру мамандарының лауазымдары

О внесении дополнения в постановление акимата района от 1 октября 2008 года № 182 "Об определении перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности"
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 14 октября 2011 года № 297. Зарегистрировано Управлением юстиции Каргалинского района Актюбинской области 28 октября 2011 года № 3-6-128. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 1 апреля 2013 года № 50
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Каргалинского района Актюбинской области от 01.04.2013 № 50.
В соответствии с пунктом 3 статьи 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года № 251, статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее дополнение в постановление акимата района «Об определении перечня должностей специалистов, работающих в аульной (сельской) местности» от 1 октября 2008 года № 182, (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-6-71, опубликованное 28 октября 2008 года в районной газете «Қарғалы» за № 51 (4435)):
в приложении к постановлению в перечне «Должности специалистов социального обеспечения» после строки «1) Социальный работник по уходу» дополнить строкой «2) Специалист по социальной работе - специалист центра занятости».
2. ГУ «Каргалинский районный отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства» (Ельтаева А.Т.) дополненный перечень предоставить в районный маслихат для согласования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Х.С.Жылкыбекова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                              А.Сагиев
ПРИЛОЖЕНИЕ
к постановлению акимата района
от 14.10.2011 года № 297
ПЕРЕЧЕНЬ
лиц имеющих право на двадцати пяти процентное повышение
должностных окладов и тарифных ставок за счет средств районного
бюджета специалистам социального обеспечения, образования,
культуры и спорта, работающим в сельской местности
Р/с
Наименование должности
Должности специалистов социального обеспечения
1)
Социальный работник по уходу
2)
Специалист по социальной работе - специалист центра занятости
Должности специалистов образования

1)
Білім беру мекемелерінің барлық мамандықтарының
оқытушылары
2)
Мектеп, мектеп-интернат, «Мектеп-бала бақша»
директорлары
3)
Мектепке дейінгі ұйымдардың меңгерушілері
4)
Директордың оқу жөніндегі, оқу-тәрбиелік, тәрбиелік
жұмыстар жөніндегі барлық ұйымдардағы орынбасарлары
5)
Мұғалім-психолог
6)
Әлеуметтік мұғалім
7)
Логопед-мұғалім
8)
Дефектолог-мұғалім
9)
Ұйымдастырушы мұғалім
10)
Қосымша білім беру мұғалімі
11)
Оқытушы
12)
Бастапқы әскери дайындықты ұйымдастырушы-оқытушы
13)
Аға тәрбиеші, тәрбиеші
14)
Аға жетекші, жетекші
15)
Оқу тәрбиелік қызметпен тікелей шұғылданатын саз
басшысы, аккомпаниатор, концертмейстер
16)
Дене тәрбиесі бойынша нұсқаушы
17)
Оқыту-үйрету қызметімен тікелей шұғылданатын, спорт
бойынша бапкер-оқытушы
18)
Лагерь бастығы (спорттық қорғаныс, сауықтыру, мектептік
еңбек және демалыс).
19)
Оқу-өндірістік шеберхананың меңгерушісі
20)
Әдістемелік кабинет меңгерушісі
21)
Қосымша білім беру мекемесінің директоры
22)
Еңбек жөніндегі нұсқаушы
23)
Өндірістік оқыту шебері
24)
Интернат меңгерушісі
25)
Кітапхана меңгерушісі
26)
Кітапханашы
27)
Әдіскер
28)
Дәрігер
29)
Медбике
30)
Диеталық медбике
31)
Хореограф
32)
Мәдени ұйымдастырушы
33)
Көркемдік жетекші
34)
Бағдарламамен қамтамасыз етуші
35)
Көркем суретші
Мәдениет мамандарының лауазымдары
1)
Директор
2)
Кітапхана, филиал, клуб меңгерушісі
3)
Бөлім меңгерушісі
4)
Библиограф
5)
Әдіскер
6)
Көркем суретші
7)
Кітапханашы
8)
Бағдарламамен қамтамасыз етуші
9)
Көркемдік жетекші
10)
Мәдени ұйымдастырушы
11)
Аккомпаниатор
12)
Ұжым басшысы

1)
Учителя всех специальностей организации образования
2)
Директор школы, школы - интерната, комплекса «Школа - детский сад»
3)
Заведующий дошкольной организацией
4)
Заместитель директора по учебной, учебно - воспитательной, воспитательной работе организаций всех типов и видов
5)
Педагог - психолог
6)
Социальный преподаватель
7)
Учитель - логопед
8)
Учитель - дефектолог
9)
Педагог - организатор
10)
Педагог дополнительного образования
11)
Преподаватель
12)
Преподаватель - организатор начальной военной подготовки
13)
Старший воспитатель, воспитатель
14)
Старший вожатый, вожатый
15)
Музыкальный руководитель, аккомпаниатор, концертмейстер, непосредственно занимающийся учебно - воспитательной деятельностью
16)
Инструктор по физической культуре
17)
Тренер - преподаватель по спорту, непосредственно занимающийся учебно - преподавательской деятельностью
18)
Начальник лагеря (оборонно-спортивного, оздоровительного, школьного, труда и отдыха)
19)
Заведующий учебно - производственной мастерской
20)
Заведующий методическим кабинетом
21)
Директор организации дополнительного образования
22)
Инструктор по труду
23)
Мастер производственного обучения
24)
Заведующий интернатом
25)
Заведующий библиотекой
26)
Библиотекарь
27)
Методист
28)
Врач
29)
Медицинская сестра
30)
Диетическая сестра
31)
Хореограф
32)
Культорганизатор
33)
Художественный руководитель
34)
Специалист по программному обеспечению
35)
Художник
Должности специалистов культуры
1)
Директор
2)
Заведующий библиотекой, филиалом, клубом
3)
Заведующий отделом
4)
Библиограф
5)
Методист
6)
Художник
7)
Библиотекарь
8)
Специалист по программному обеспечению
9)
Художественный руководитель
10)
Культорганизатор
11)
Аккомпаниатор
12)
Руководитель коллектива