Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау ұсыну туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2011 жылғы 27 шілдедегі № 212 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 тамызда № 3-7-122 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2012 жылғы 10 мамырдағы № 5-05/46 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2012.05.10 № 5-05/46 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін- өзі басқару туралы" № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" № 66 Заңының 7 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшері және ережесін бекіту туралы" № 183 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына жетпіс айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау - бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит беруі көрсетілсін.
2. Қобда аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 19 ақпандағы "Денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт салаларының мамандарына 2010 жылға көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит беру туралы" № 136 (нормативтік- құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-7-86 санымен тіркелген, 2010 жылғы 26 наурызда "Қобда" газетінің № 12 жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы
хатшысы
Д. ЖИЕНБЕКОВА
Л.ИСМАҒАМБЕТОВА

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Решение маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 27 июля 2011 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 августа 2011 года № 3-7-122. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 10 мая 2012 года № 5-05/46.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо маслихата Кобдинского района Актюбинской области от 10.05.2012 № 5-05/46.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" № 148, с пунктом 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" № 66, Постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" № 183 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Оказать специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и для приобретения жилья бюджетный кредит в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратный размер месячного расчетного показателя.
2. Признать утратившим силу решение Кобдинского районного маслихата от 19 февраля 2010 года "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты района" № 136 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-7-86, опубликованное в газете "Кобда" от 26 марта 2010 года № 12).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь районного
районного маслихата
маслихата
Д.ЖИЕНБЕКОВА
Л.ИСМАГАМБЕТОВА