Байнассай ауылының көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 желтоқсанда № 3-8-143 тіркелді
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі атауына өзгерістер енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 04.06.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Орыс тіліндегі шешімнің атауы мен бүкіл мәтіні бойынша "аула", "аульного округа Байнассай", "аульного" сөздері "села", "Байнассайского сельского округа", "сельского" сөздерімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 24.02.2015 № 3 шешімімен (алғашқы оның ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің деректемесінде "селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 18.03.2017 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2-тармағына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Байнассай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Байнассай ауылының келесі көшелерінің атаулары:
1) улица Мира - Бейбітшілік көшесі
2) улица Студентческая - Жастар көшесі
3) улица Подгорная - Ы.Алтынсарин көшесі
4) улица Механизаторская - Бөгенбай батыр көшесі
5) Центральный переулок - Орталық бұрылыс
6) Заводской переулок - Ынтымақ бұрылыс
7) улица Ф.Э.Дзержинского - Ф.Э.Дзержинский көшесі деп атауы берілсін.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Байнассай ауылдық округі әкімінің 04.06.2019 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау ауылдық округінің әкім аппаратының жетекші маманы К.З.Агайдароваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Байнассай ауылдық округінің әкімі: С. Н. Кошмагамбетов

О присвоении наименований улицам села Байнассай
Решение акима Байнассайского сельского округа Мартукского района Актюбинской обласити от 22 ноября 2011 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Мартукского района Актюбинской области 7 декабря 2011 года № 3-8-143
Сноска. В заголовок решения на русском языке внесены изменения, текст на казахском языке не меняется решением акима акима Байнассайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 04.06.2019 № 1 (вводится в действие по истечении ).
Сноска. В заголовке и по всему тексту решения на русском языке слова "аула", "аульного округа Байнассай", "аульного" заменены словами "села", "Байнассайского сельского округа", "сельского" решением акима Байнассайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 24.02.2015 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В реквизитах решения на казахском языке слово "селолық" заменено словом "ауылдық" решением акима Байнассайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 18.03.2017 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно– территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей села, аким Байнассайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование следующим улицам села Байнассай:
1) улица Мира - улица Бейбітшілік
2) улица Студентческая - улица Жастар
3) улица Подгорная - улица Ы.Алтынсарина
4) улица Механизаторская - улица Бөгенбай батыра
5) Центральный переулок - переулок Орталық
6) Заводской переулок - переулок Ынтымақ
7) улица Ф.Э. Дзержинского - улица Ф.Э. Дзержинский
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением акима акима Байнассайского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 04.06.2019 № 1 (вводится в действие по истечении ).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на ведущего специалиста аппарата акима Байнассайского сельского округа Агайдарову К.З.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Кошмагамбетов С. Н.