Халықтың нысаналы топтағы жұмыссыз азаматтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 15 шілдедегі № 268 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 шілдеде № 3-9-145 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 10 ақпандағы № 45 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2012.02.10 № 45 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7 бабының 5-4 тармағына18-1 бабына сәйкес Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мұғалжар ауданының халықтың нысаналы топтағы жұмыссыз азаматтары үшін мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мекемелерден басқа меншік түріне қарамастан субъектілерде әлеуметтік жұмыс орындары ұйымдастырылсын.
2. Бекітілген бюджет қаражаты шегінде сәйкесінше ағымдағы қаржы жылына қамтамасыз етілсін. Іс-шараны уақытылы және толық қаржыландыруды қамтамасыз ету «Мұғалжар аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі» ММ (Ғ. Асқаров) жүктелсін.
3. Ауданның нысаналы топтағы жұмыссыз азаматтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру «Мұғалжар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ (А.Шотов) жүктелсін.
4. Жұмыс берушілермен келісім шартқа отыру кезінде әлеуметтік жұмыс орындарына қабылданған жұмысшылардың еңбек ақысының көлемі олардың нақты мүмкіндіктеріне сәйкес белгіленсін.
5. Мұғалжар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 7 сәуірдегі № 246 «Халықтың мақсатты топтағы жұмыссыздары үшін ұйымдастырылатын әлеуметтік жұмыс орындарының тізбесін бекіту туралы» (Нормативтiк құқықтық кесiмдердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде 2010 жылдың 17 мамырында № 3-9-123 болып тіркелген, 2010 жылғы 2 маусымдағы № 24 аудандық «Мұғалжар» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Мұғалжар ауданы әкімінің орынбасары Н. Аққұлға жүктелсін.
7. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі                    С. Шаңғұтов

Об организации социальных рабочих мест для безработных граждан, относящихся к целевой группе населения
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 15 июля 2011 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июля 2011 года № 3-9-145. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 10 февраля 2012 года № 45
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 10.02.2012 № 45.
В соответствии со статьҰй 31 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и подпункта 5-4 статьи 7статьи 18-1 Закона Республики Казахстан № 149 от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Мугалжарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места для безработных Мугалжарского района относящихся к целевой группе населения в субъектах независимо от форм собственности, за исключением организаций финансируемых из государственного бюджета.
2. Обеспечить финансирование в пределах утвержденных бюджетных средств на соответствующий текущий финансовый год. Обеспечение своевременного и полного финансирования мероприятия возложить на ГУ «Мугалжарский районный отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства» (Аскаров Г.).
3. Организацию социальных рабочих мест для безработных граждан района, относящихся к целевой группе возложить на ГУ «Мугалжарский районный отдел занятости и социальных программ» (Шотов А.).
4. При заключении договоров с работодателями размер вклада работодателей в оплату труда работников, принятых на социальные рабочие места определять исходя из их реальных возможностей.
5. Признать утратившим силу постановление акимата Мугалжарского района «Об утверждении перечня социальных рабочих мест для безработных граждан относящиеся к целевой группе» от 7 апреля 2010 года № 246 (Зарегистрированого в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-9-123 от 17 мая 2010 года, опубликованного в районной газете «Мугалжар» № 24 от 2 июня 2010 года).
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аккул Н.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого его официального опубликования.
Аким Мугалжарского района                 Шангутов С.