Тасқопа ауылдық округінің құрамды бөліктерін атау туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Тасқопа ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 26 желтоқсандағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысы Темір аудандық Әділет басқармасында 2012 жылғы 3 ақпанда № 3-10-156 тіркелді
Ескерту. Шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелерінде, атауында және бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөздері "ауылдық" сөздерімен ауыстырылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Тасқопа ауылдық округі әкімінің 03.02.2017 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының Әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына және Тасқопа ауылдық округінің халықының пікірін ескере отырып, әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тасқопа ауылдық округінің құрамды бөліктеріне (қыстауларына) мына атаулар берілсін:
1) Ортабаз;
2) Шұбаржылан;
3) Көптам;
4) Шилаша;
5) Жаңабаз;
6) Өмірбай;
7) Қомыт;
8) Тұз;
9) Төртүй қандыағаш;
10) Ортақандыағаш;
11) Сағақандыағаш;
12) Бекей;
13) Ащыөзек;
14) Қызылжар;
15) Төсши;
16) Шонық;
17) Сатай;
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасқопа ауылдық
округі әкімі Ә. Қалмағанбетов

О наименовании составных частей Таскопинского сельского округа
Решение акима Таскопинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 26 декабря 2011 года № 10. Зарегистрировано Управлением юстиции Темирского района Актюбинской области 3 февраля 2012 года № 3-10-156
Cноска. В реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық" заменено словами "ауылдық" решением акима Таскопинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 03.02.2017 № 4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения, аким Таскопинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования составным частям (зимовкам) Таскопинского сельского округа:
1) Ортабаз;
2) Шұбаржылан;
3) Көптам;
4) Шилаша;
5) Жаңабаз;
6) Өмірбай;
7) Қомыт;
8) Тұз;
9) Төртүй қандыағаш;
10) Ортақандыағаш;
11) Сағақандыағаш;
12) Бекей;
13) Ащыөзек;
14) Қызылжар;
15) Төсши;
16) Шонық;
17) Сатай;
2. Настоящее решение вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Таскопинского
сельского округа А. Калмаганбетов