Қайыңды ауылдық округінің елді мекендерінің көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 2 тамыздағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысы Ойыл аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 қыркүйекте № 3-11-93 тіркелді
Ескерту. Шешімнің атауы мен мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылды – Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 01.09.2015 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің орыс тіліндегі 1, 2 тармақтарындағы "аула" сөздері "села" сөздерімен ауыстырылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 04.04.2017 № 5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылы 8 желтоқсандағы № 4200 "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4-тармақшасына және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қайынды ауылдық округінің ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 01.09.2015 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Ақжар ауылының көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
1) А.Иманов көшесі;
2) Ш.Берсиев көшесі;
3) Кеңес көшесі;
4) Қайыңды көшесі;
5) Мектеп көшесі;
6) Жастар көшесі;
2. Көсембай ауылының көшелеріне төмендегі атаулар берілсін:
1) Ынтымақ көшесі;
2) Орталық көшесі:
3) Бұлақ көшесі;
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі: Е. Бикиров

О присвоении наименований улицам населенных пунктов Каиындинского сельского округа
Решение акима Каиындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 2 августа 2011 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Уилского района Актюбинской области 7 сентября 2011 года № 3-11-93
Сноска. В пунктах 1, 2 решения на русском языке слова "аула" заменены словами "села", текст на казахском языке не меняется решением акима Кайындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 04.04.2017 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года № 4200 "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан" и с учетом мнения населения Аким Каиындинского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением акима Каиындинского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 01.09.2015 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам аула Акжар:
1) улица А.Иманова;
2) улица Ш.Берсиева;
3) улица Кенес;
4) улица Каиынды;
5) улица Мектеп;
6) улица Жастар;
2. Присвоить наименования улицам аула Косембай:
1) улица Ынтымак;
2) улица Орталык;
3) улица Булак;
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа: Е. Бикиров