Алакөл ауданы Жанама ауылдық округіне шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Жанама ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 23 тамыздағы N 13 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 02 қыркүйекте N 2-5-153 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Жанама ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 28 қарашадағы № 19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Жанама ауылдық округі әкімінің 28.11.2011 № 19 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7-тармақшасына және 2011 жылғы 12 мамырдағы N 13 Алакөл аудандық бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынысы негізінде, Жанама ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жанама ауылдық округінің Жанама елді мекенінде ұсақ мүйізді малдары арасынан сарып ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жанама ауылдық округінің бас маманы Керімбай Сәметұлы Актымбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жанама ауылдық
округінің әкімі:
Қ. Мухаметкалиев

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в Жанаминском сельском округе Алакольского района
Решение акима Жанаминского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 23 августа 2011 года N 13. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 02 сентября 2011 года N 2-5-153. Утратило силу решением акима Жанаминского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 28 ноября 2011 года № 19
Сноска. Утратило силу решением акима Жанаминского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 28.11.2011 № 19.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района N 13 от 12 мая 2011 года Аким Жанаминского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий в населенном в пункте Жанама Жанаминского сельского округа в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста Жанаминского сельского округа Актымбаева Керимбая Саметовича.
3. Настоящее решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Жанаминского
сельского округа
Мухаметкалиев К.