Теректі ауылдық округінде карантин режимін және шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағын ветеринария режимін белгілеу туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Теректі ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 15 тамыздағы N 11 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Алакөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 16 қыркүйекте N 2-5-154 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Теректі ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 18 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Алакөл ауданы Теректі ауылдық округі әкімінің 20.09.2011 № 18 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7)-тармақшасына және Алакөл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық–санитарлық инспекторының 2011 жылғы 18 сәуірдегі N 8 ұсынысы негізіне сәйкес, Теректі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Теректі ауылдық округі тұрғындарының меншігіндегі ұсақ мүйізді малдары арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, оны ары қарай таратпай жою мақсатында шектеу іс-шаралары енгізілсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі
Б. Алтаев

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима и ограничительных мероприятий в Теректинском сельском округе
Решение акима Теректинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 15 августа 2011 года N 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Алакольского района Департамента юстиции Алматинской области 16 сентября 2011 года N 2-5-154. Утратило силу решением акима Теректинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 20 сентября 2011 года № 18
Сноска. Утратило силу решением акима Теректинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 20.09.2011 № 18.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года и представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Алакольского района N 8 от 18 апреля 2011 года, аким Теректинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением бруцеллеза наложить ограничительные мероприятия с целью не допущения и дальнейшего распространения заболеваний среди мелкого рогатого скота в Теректинском сельском округе.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким округа
Алтаев Б.