Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы N 51-228 шешімі. Алматы облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 наурызда N 2-7-118 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 4-47 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 26.03.2012 № 4-47 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексiнің 104-бабының 5-тармағына, 109-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1-тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде 2010 жылдың 31 желтоқсанында 2-7-113 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 22 қаңтарында "Атамекен" газетінің 4 (5533) нөмірінде жарияланған 46-212 шешіміне (Жамбыл аудандық мәслихаты шешімімен өзгерістер енгізілген, нормативтiк-құқықтық актiлердi мемлекеттiк тіркеу тізілiмінде 2011 жылдың 21 ақпанында 2-7-116 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 26 ақпанында "Атамекен" газетінің 9 (5538) нөмірінде жарияланған 2011 жылғы 17 ақпанындағы "2010 жылғы 23 желтоқсандағы "Жамбыл ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы "46-212 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 49-223 шешімі) мынандай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы:
"1) Кiрiстер" деген жол бойынша " 8524093 " саны " 8648585 " санына ауыстырылсын.
"Трансферттердің түсiмдері" деген жол бойынша " 7589895 " саны "7714387 " санына ауыстырылсын.
"Ағымдағы нысаналы трансферттер" деген жол бойынша "530012" саны "579340 " санына ауыстырылсын.
"Нысаналы даму трансферттері" деген жол бойынша "3080952 " саны "3156116 " санына ауыстырылсын.
"2) Шығындар" деген жол бойынша "8577250 " саны " 8711104 " санына ауыстырылсын.
"3) Тапшылық (профицит)" деген жол бойынша "-115226" саны "-124588" санына ауыстырылсын.
"4) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану)" деген жол бойынша "115226" саны "124588" санына ауыстырылсын.
6-тармақтағы:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года N 46-212 "О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата от 30 марта 2011 года N 51-228. Зарегистрировано Жамбылским районным управлением юстиции от 31 марта 2011 года за N 2-7-118. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата от 26 марта 2012 года № 4-47
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата от 26.03.2012 № 4-47.
В соответствии статьи 104 пункта 5, статьи 109 пункта 5 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, статьи 6 пункта 1 подпункта 1 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и в Республиканском бюджете на 2011-2013 годы Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести изменение в решение Жамбылского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № 46-212 «О районном бюджете Жамбылского района на 2011-2013 годы» зарегистрированного в управлении юстиции от 31 декабря 2010 года под номером 2-7-113 и опубликованного под номером 4 (5533) в редакции газеты «Атамекен», (с внесенными изменениями решений от 17 февраля 2011 года № 49-223, зарегистрированного в управлении юстиции от 21 февраля 2011 года под номером 2-7-116 и опубликованного под номером 9 (5538) в редакции газеты «Атамекен») следующие изменения:
в пункте 1:
по строке «1) Доходы» цифру «8524093» заменить на цифру «8648585».
по строке «поступления трансфертов» цифру «7589895» заменить на цифру «7714387».
по строке «целевые текущие трансферты» цифру «530012» заменить на цифру «579340».
по строке «целевые трансферты на развитие» цифру «3080952» заменить на цифру «3156116».
по строке «2) Затраты » цифру «8577250» заменить на цифру «8711104».
по строке «3) Чистое бюджетное кредитование» цифру «31435» заменить на цифру «31435».
по строке «4) Дефицит (профицит) бюджета» цифру « -115226» заменить на цифру « -124588».
по строке «5) Финансирование дефицита (использование профицита)» цифру «115226» заменить на цифру «124588».
в пункте 6:

"Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыруға арналған нысаналы даму трансферттері " деген жол бойынша "26844 " саны "102008 " санына ауыстырылсын.
9-тармақтағы:
"Бiлiм беру" деген жол бойынша "5002822" саны "5051345" санына ауыстырылсын, соның ішінде "Жалпы бiлiм беру" – деген жол бойынша "3428780" саны "3430901" санына ауыстырылсын.
"Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" деген жол бойынша "233343" саны "234773" санына ауыстырылсын.
"Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы" деген жол бойынша "2034779" саны "2102743" санына ауыстырылсын.
"Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк" деген жол бойынша "484772" саны "491972" санына ауыстырылсын.
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" деген жол бойынша "170361" саны "179098" санына ауыстырылсын.
"Көлік инфрақұрылымын дамыту 30694 мың теңге сомасында" деген жол қосылсын.
2. 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияға баяндалсын.
3. 5-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияға баяндалсын.
4. Осы шешiм 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiлсiн.
Сессия төрайымы
Дәуренбаева Ж.Ә
Мәслихат хатшысы
Қазиев Б.Б.
Жамбыл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 30 наурыздағы
"2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы 46-212 шешiмiне өзгерiстер
енгiзу туралы" 51-228 шешіміне
1-қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
"Жамбыл ауданының 2011-2013
жылдарға арналған бюджеті
туралы" 46-212 шешiмiне
1-қосымша
Жамбыл ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты Аталуы
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
1 Кірістер

по строке «целевые трансферты на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры» цифру «26844» заменить на цифру «102008».
в пункте 9:
по строке «образования» цифру «5002822» заменить на цифру «5051345», в том числе по строке «общеобразовательное обучение» цифру «3428780» заменить на цифру «3430901».
по строке «социальная помощь и социальное обеспечение» цифру «233343» заменить на цифру «234773».
по строке «жилищно-коммунальное хозяйство» цифру «2034779» заменить на цифру «2102743».
по строке «культура, спорт, туризм и информационное пространство» цифру «484772» заменить на цифру «491972».
по строке «сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения» цифру «170361» заменить на цифру «179098».
дополнить строку: «развитие транспортной инфраструктуры» с цифрой 30694.
2. Приложение 1 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 5 к указанному решению, изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
4. Это решение вступает в силу с 1 января 2011 года.
Председатель сессии        Дауренбаева Ж.А.
Секретарь маслихата        Казиев Б.Б.
Приложение 1
к проекту решения Жамбылского районного
маслихата от 30.03.2011 года № 51-228 «О
внесении изменений в решение Жамбылского
районного маслихата от 23 декабря 2010
года № 46-212 «О районном бюджете
Жамбылского района на 2011-2013 годы»
Приложение 1
проекту решения Жамбылского районного
маслихата от 23.12.2010 года № 46-212 «О
районном бюджете Жамбылског районана
2011-2013 годы»
Районный бюджет Жамбылского района на 2011 год
Категория                 Наименование
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
1 Доходы

1000
4
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергенi үшiн мемлекеттiк баж
950
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
250
6
Шетелдiктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергенi үшiн мемлекеттiк баж
230
7
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
150
8
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
560
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
50
Санаты Аталуы
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
30
2
Салықтық емес түсімдер
3650
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
850
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
850
4
Коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер
850
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан ) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1000
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан ) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
1000
5
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
1000
6
Басқа да салықтық емес түсімдер
1800
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
1800
9
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
1800
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
15000
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
15000
1
Жерді сату
15000
1
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
15000
Санаты Аталуы
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
4
Трансферттердің түсімдері
7714387
2
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
7714387
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
7714387
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер

1000
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
950
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
250
6
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу на территории Республики Казахстан визы к паспортам иностранцев и лиц без гражданства или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
230
7
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
150
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
560
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией  не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
50
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
30
2
Неналоговые поступления
3650
1
Доходы от государственной собственности
850
5
Доходы от аренды  имущества, находящегося в государственной собственности
850
4
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
850
4
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
1000
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
1000
5
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами
1000
6
Прочие неналоговые поступления
1800
1
Прочие неналоговые поступления
1800
9
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
1800
3
Поступления от продажи основного капитала
15000
3
Продажа земли и нематериальных активов
15000
1
Продажа земли
15000
1
Поступления от продажи земельных участков
15000
4
Поступления трансфертов
7714387
2
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
7714387
2
Трансферты из областного бюджета
7714387
1
Целевые текущие трансферты