Қарасу селолық округіне қарасты Сарыбай би, Еңбекшіарал, Қайназар, Қарасай, Қызылсоқ ауылдарындағы жаңа көшелерге ат беру туралы
Алматы облысы Жамбыл ауданы Қарасу селолық округі әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы N 11-225 шешімі. Алматы облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 желтоқсанда N 2-7-124 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы» Заңының 14 - бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық ономастика кеңесінің келісімі және Қарасу селолық округінің тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қарасу селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарасу селолық округіне қарасты Сарыбай би ауылының оңтүстік шығысында орналасқан жаңа көшелерге келесідей көше аттары берілсін: бірінші көшеге - Қазақстан, екінші көшеге - Жетісу, үшінші көшеге - Майбұлақ, төртінші көшеге - Достық, бесінші көшеге - Қарасу, алтыншы көшеге - Батыс, жетінші көшеге - Ақжайық, сегізінші көшеге - Шапағат, тоғызыншы көшеге - Таусамалы, оныншы көшеге – Басбатыр;
оңтүстік батысында орналасқан көшеге Теректі аты берілсін.
2. Еңбекшіарал ауылының оңтүстік шығысында орналасқан жаңа көшелерге: бірінші көшеге - Шығыс, екінші көшеге - Орталық, үшінші көшеге - Көкбастау, төртінші көшеге -Алмалы, бесінші көшеге - Еңбекшіарал, алтыншы көшеге - Тәуелсіздік аттары берілсін.
3. Қайназар ауылының солтүстік шығысында орналасқан жаңа көшелерге келесідей көше аттары берілсін: бірінші көшеге - Достық, екінші көшеге – Жастар, үшінші көшеге - Қайназар, төртінші көшеге - Шығыс, бесінші көшеге - Болашақ, алтыншы көшеге - Бейбітшілік, жетінші көшеге – Батыс, сегізінші көшеге – Атамекен, тоғызыншы көшеге – Көкжиек, оныншы көшеге – Көкдала, он бірінші көшеге – Кеңсай;
солтүстік батысында орналасқан бірінші көшеге – Алматы, екінші көшеге – Бірлік;
оңтүстік батысында орналасқан бірінші көшеге - Ұзынағаш, екінші көшеге – Шұғыла, үшінші көшеге - Ақдала, төртінші көшеге - Астана, бесінші көшеге - Суықтөбе, алтыншы көшеге – Бесмойнақ;
оңтүстік шығысында орналасқан бірінші көшеге – Үштөбе, екінші көшеге - Көкөзек, үшінші көшеге – Наурыз, төртінші көшеге - Майтөбе,
бесінші көшеге - Бәйтерек, алтыншы көшеге - Ақтасты, жетінші көшеге - Қызылауыз, сегізінші көшеге - Тікенді, тоғызыншы көшеге - Сұңқар, оныншы көшеге - Желтоқсан, он бірінші көшеге - Ақтайлақ, он екінші көшеге - Жерұйық, он үшінші көшеге - Арасан, он төртінші көшеге – Сарыжазық аттары берілсін.
4. Қарасай ауылының солтүстік шығысында орналасқан жаңа көшелерге келесідей көше аттары берілсін: бірінші көшеге - Айдарлы, екінші көшеге - Аққайнар, үшінші көшеге – Алатау;
солтүстік батысында орналасқан бірінші көшеге - Ақжар,екінші көшеге - Алғабас аттары берілсін.

О присвоении наименований улицам новостройках и улицам без названия в аулах Сарыбай би, Енбекшиарал, Кайназар, Карасай, Кызылсок, Карасуского сельского округа
Решение акима Карасуского сельского округа Жамбылского района Алматинской области от 21 ноября 2011 года N 11-255. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Департамента юстиции Алматинской области 14 декабря 2011 года N 2-7-124
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан «Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан» от 8 декабря 1993 года, по согласованию с комиссией по ономастике Жамбылского района и с учетом мнения жителей Карасуского сельского округа, аким Карасуского сельского округа Р Е Ш И Л:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам расположенным в юго-восточной стороне села Сарыбай би Карасуского сельского округа:
первой улице - Казахстан, второй улице - Жетысу, третьей улице - Майбулак, четвертой улице - Достык, пятой улице - Карасу, шестой улице - Батыс, седьмой улице - Акжайык, восьмой улице - Шапагат, девятой улице - Таусамалы, десятой улице – Басбатыр;
в юго-западной стороне улице – Теректы.
2. Присвоить следующие наименование новым улицам расположенным: в юго-восточной стороне села Енбекшиарал: первой улице - Шыгыс, второй улице - Орталык, третьей улице - Кокбастау, четвертой улице - Алмалы, пятой улице - Енбекшиарал, шестой улице - Тауелсыздык.
3. Присвоить следующие наименования новым улицам расположенным в северо - восточной стороне села Кайназар: первой улице - Достык, второй улице – Жастар, третьей улице - Кайназар, четвертой улице - Шыгыс, пятой улице - Болашак, шестой улице - Бейбытшылык, седьмой улице – Батыс, восьмой улице – Атамекен, девятой улице – Кокжиек, десятой улице – Кокдала, одиннадцатой улице – Кенсай;
в северо-западной стороне первой улице – Алматы, второй улице – Бирлик;
в юго-западной стороне: первой улице - Узынагаш, второй улице – Шугыла, третьей улице - Акдала, четвертой улице - Астана, пятой улице - Суыктобе, шестой улице – Бесмойнак;
в юго-восточной стороне первой улице – Уштобе, второй улице - Кокозек, третьей улице – Наурыз, четвертой улице - Майтобе, пятой улице - Байтерек, шестой улице - Актасты, седьмой улице -Кызылауыз, восьмой улице - Тыкенды, девятой улице - Сункар, десятой улице - Желтоксан, одиннадцатой улице - Актайлак, двенадцатой улице - Жеруйык, тринадцатой улице - Арасан, четырнадцатой улице – Сарыжазык.
4. Присвоить следующие наименования новым улицам расположенным в северо - восточной стороне села Карасай: первой улице - Айдарлы, второй улице - Аккайнар, третьей улице – Алатау;
в северо - западной стороне первой улице - Акжар, второй улице - Алгабас.

5. Қызылсоқ ауылының солтүстік батысында орналасқан жаңа көшелерге келесідей көше аттары берілсін: бірінші көшеге - Кенесары, екінші көшеге - Өзтүрік Мұстафа, үшінші көшеге – Ынтымақ;
оңтүстік шығысында орналасқан бірінші көшеге-Қайнар, екінші көшеге – Байқоңыр аттары берілсін.
6. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасу селолық округі әкімдігінің аппаратының жетекші маманы Жумашева Светлана Есенбайқызына жүктелсін.
7. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап, күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу селолық
округінің әкімі                      А.Утепов

5. Присвоить следующие наименование новым улицам расположенным в северо – западной стороне села Кызылсок: первой улице - Кенесары, второй улице - Озтурк Мустафа, третьей улице – Ынтымак;
в юго-восточной стороне первой улице - Кайнар, второй улице – Байконыр.
6. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на ведущего специалиста акимата Карасуского сельского округа Жумашевой Светлане Есенбаевне.
7. Настоящее решение вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского
сельского округа                       А.Утепов