Қазақстан селолық округіндегі Қазақстан ауылындағы атаусыз көшелерге ат қою туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ ауданы Қазақстан селолық округі әкімінің 2011 жылғы 10 қарашадағы N 29/01-06 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Еңбекшіқазақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 09 желтоқсанда N 2-8-187 тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық ономастика кеңесінің келісімі және Қазақстан ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Қазақстан селолық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан селолық округіндегі Қазақстан ауылындағы Құлжа жол торабынан оңтүстік батыс жағында орналасқан атаусыз көшелерге келесідей көше аттары қойылсын: бірінші көшеге Рақымжан Өтегенов, екінші көшеге Дәукен Шолпанқұлов, үшінші көшеге Жуаныш Қосжанов.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық округ әкімі                        Ұ. Тасирова

О присвоении наименований улицам без названия в селе Казахстан Казахстанского сельского округа
Решение акима Казахстанского сельского округа Енбекшиказахского района Алматинской области от 10 ноября 2011 года N 29/01-06. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшиказахского района Департамента юстиции Алматинской области 09 декабря 2011 года N 2-8-187
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", по согласованию Енбекшиказахского районного совета по ономастике и с учетом мнений жителей села Казахстан аким Казахстанского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование улицам без названий в селе Казахстан Казахстанского сельского округа, в юго-заподной части от Кульджинской трассы, следующих улиц: первой улице Отегенов Ракымжан, второй улице Шолпанқулов Даукен, третьей улице Косжанов Жуаныш.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа                      У. Тасирова