Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шараларды белгілеу туралы
Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы N 381 қаулысы. Алматы облысының Әділет департаменті Кербұлақ ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 14 желтоқсанда N 2-13-145 тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 305 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ ауданы әкімдігінің 19.09.2017 № 305 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабына сәйкес және Ұлы Отан соғысының қатысушыларын, мүгедектерін қосымша әлеуметтік қолдау мақсатында Кербұлақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұлы Отан соғысының қатысушыларына, мүгедектеріне әлеуметтік қорғау жөнінде тұрғын үй коммуналдық қызметтеріне айына бір рет 45 киловатт электр қуатының, сыйымдылығы 27 литрлік 1 газ балонының құнын, 1 кубтық метр суық сумен қамтамасыз ету және нарық бағасында жылына бір рет 1 тонна көмірдің құнын материалдық көмек ретінде қосымша шаралар белгіленсін.
2. Әлеуметтік көмекті тағайындауға және төлеуге уәкілетті орган болып "Кербұлақ ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі айқындалсын.
3. "Кербұлақ ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы А. Диханбаева көмек алушының тұрғылықты жері бойынша екінші деңгейдегі банк филиалы және осы операциялардың түрлерін жүзеге асыратын рұқсаты бар басқа да мекемелердегі ашылған есеп шотына төлемдерді аудару арқылы төленуін қамтамасыз етсін.
4. Кербұлақ аудан әкімдігінің 2010 жылғы 09 наурыздағы N 132 "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектерін әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар туралы" 2010 жылдың 09 наурызында нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде N 2-13-110 болып енгізілген ("Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 13 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау (әлеуметтік саланың мәселелеріне) жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.

Об установлении дополнительных мер по социальной защите участникам, инвалидам Великой Отечественной войны
Постановление акимата Кербулакского района Алматинской области от 6 декабря 2011 года N 381. Зарегистрировано Управлением юстиции Кербулакского района Департамента юстиции Алматинской области 14 декабря 2011 года N 2-13-145. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 19 сентября 2017 года № 305
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кербулакского района Алматинской области от 19.09.2017 № 305 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года, статьи 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года и в целях социальной поддержки участников, инвалидов Великой Отечественной войны акимат Кербулакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительные меры по социальной защите участникам, инвалидам Великой Отечественной войны по оказанию материальной помощи на жилищно-коммунальные услуги один раз в месяц стоимость 45 киловатт электроэнергии, 1 газового баллона вместимостью 27 литров, обеспечить 1 кубический метр холодной воды, по рыночной цене стоимость 1 тонны угля один раз в год.
2. Определить уполномоченным органом по назначению и выплате социальной помощи государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Кербулакского района".
3. Начальнику государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Кербулакского района" А. Диханбаевой осуществить выплату помощи по месту жительства путем перечисления денежных средств на предоставленные лицевые счета получателей через банки второго уровня или организаций, имеющие лицензию Национального Банка Республики Казахстан на осуществление соответствующих видов банковских операций.
4. Постановление акимата Кербулакского района от 9 марта 2010 года № 132 "О дополнительных мерах по социальной защите участников и инвалидов Великой Отечественной войны", зарегистрированного в Реестре регистрации нормативно – правовых актов от 9 марта 2010 года № 2-13-110 (опубликовано в районной газете "Кербулак жулдызы" № 13), признать утратившим силу.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего ( вопросы социальной сферы) заместителя акима района.

6. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Жантілеуов
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық жұмыспен қамту
және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімінің бастығы Айгүл Тұрдақынқызы Диханбаева
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов

6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Жантылеуов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник районного отдела
занятости и социальных программ Диханбаева Айгуль Турдахуновна
Начальник районного
отдела экономики и
бюджетного планирования Толегенов Шалкыбай Молдахметович