Панфилов ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын 2012-2013 жылдарға белгілеу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2011 жылғы 8 желтоқсандағы N 4-54-337 шешімі. Алматы облысының Әділет департаменті Панфилов ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 14 желтоқсанда N 2-16-144 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 05 желтоқсандағы N 5-24-165 шешімімен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 05.12.2012 N 5-24-165 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 422-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкалары 2012-2013 жылдарға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Панфилов аудандық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы "Панфилов ауданы аумағындағы бірыңғай тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" N 4-25-167 шешімінің (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 28 қаңтарда N 2-16-100 нөмірмен тіркелген, "Жаркент өңірі" газетінің 2010 жылғы 06 ақпандағы 11 нөмірінде жарияланған) күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Молдахметов Батыр Қайыркенұлына және аудандық мәслихаттың бюджет және экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Р. Тулақбаев
Аудандық мәслихат хатшысы                  Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
Панфилов ауданы бойынша
салық басқармасының
бастығы                                    Бекмұхамбет Оразтай Нұратайұлы
08 желтоқсан 2011 жыл
Панфилов аудандық мәслихатының

Об установлении единых ставок фиксированного налога по Панфиловскому району на 2012-2013 года
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 8 декабря 2011 года N 4-54-337. Зарегистрировано Управлением юстиции Панфиловского района Департамента юстиции Алматинской области 14 декабря 2011 года N 2-16-144. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 05 декабря 2012 года N 5-24-165
Сноска. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 05.12.2012 года N 5-24-165.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 10 декабря 2008 года, подпункта 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога по Панфиловскому району на 2012-2013 годы согласно приложения.
2. Утратить силу решения Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2009 года "Об установлении единых ставок фиксированного налога на территории Панфиловского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 января 2010 года N 2-16-100, опубликовано в районной газете "Жаркент өңірі" N 11 от 06 февраля 2010 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложит на заместителя акима района Молдахметова Батыра Кайркеновича и постоянную комиссию районного маслихата по бюджету и экономического развития.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                        Р.Тулакбаев
Секретарь
районного маслихата                        Т.Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник налогового управления
по Панфиловскому району                    Бекмухамбет Оразтай Нуратаевич