"Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 83 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2011 жылғы 27 шілдедегі № 230 Қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 16 тамызда № 1792 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2025 жылғы 27 ақпандағы № 42 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 27.02.2025 № 42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабындағы 7 тармағына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 83 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1741 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 мамырында № 84-85 "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесінде:
11 жолындағы "Қордай-Масаншы-Сортөбе" деген сөздер "Қарасу-Масаншы-Сортөбе" деген сөздермен ауыстырылсын, "65" деген сандар "50,6" деген сандарымен ауыстырылсын;
12 жолындағы "Қордай - Қарасу өткізу пункті" деген сөздер "Тоғызкент-Үшарал" деген сөздермен ауыстырылсын, "0,6" деген сандары "13" деген сандарымен ауыстырылсын;
"Барлығы" деген жолындағы "2272,84" деген сандары "2258,84" деген сандарымен ауыстырылсын;
28, 29, 32 жолдары алынып тасталсын.
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Кәрім Насбекұлы Көкрекбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі
Қ. Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Көлік және
коммуникация министрлігі Автомобиль
жолдары комитетінің төрағасы
З.С. Сағынов
25.07.2011 жыл

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 26 марта 2010 года № 83 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения"
Постановление Жамбылского областного акимата от 27 июля 2011 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 16 августа 2011 года за номером 1792. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 27 февраля 2025 года № 42
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 27.02.2025 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 7 статьи-3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 26 марта 2010 года № 83 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1741, опубликованное в газете "Ақ жол" от 12 мая 2010 года № 84-85) следующие изменения:
в перечне автомобильных дорог областного значения, утвержденном указанным постановлением:
в строке 11 слова "Кордай-Масанчи-Сортобе" заменить словами "Карасу-Масанчи-Сортобе", цифры "65" заменить цифрами "50,6";
в строке 12 слова "Кордай - пункт пропуска Карасу" заменить словами "Тогузкент-Ушарал", цифры "0,6" заменить цифрами "13";
в строке "Всего" цифры "2272,84" заменить цифрами "2258,84";
строки 28, 29, 32 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Кокрекбаева Карима Насбековича.
Аким области К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Комитета автомобильных
дорог Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Сагынов З.С.
25 июля 2011 год