"Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға құжаттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімінің 2011 жылғы 4 мамырдағы № 8 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімінің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 17 Шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 15 қарашада № 1798 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімінің 31.12.2015 № 4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 252 қаулыcына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 маусымдағы № 681 қаулысына сәйкес ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. "Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға құжаттарын бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімінің 2011 жылғы 4 мамырдағы № 8 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1788 болып тіркелген, 2011 жылдың 4 маусымында № 94-95 "Ақ жол" газетінде және 2011 жылдың 4 маусымында № 63 "Знамя труда" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармағында:
2) тармақшасы және № 2 қосымшасының атауы "Аудан бойынша мал шаруашылығы өнімін сату" деген сөздерден кейін ", сондай-ақ сиыр саны" деген сөздермен толықтырылсын;
№ 2 қосымшасының кестедегі 2-ші және 3-ші бағана арасына "Сиыр саны (бас)" деген бағанасы енгізілсін;
3) тармақшада және № 3 қосымшасының атауы "Мал шаруашылығы өнімінің субсидияланатын көлемін өндіруге квоталар мен тауар өндірушілер арасында субсидиялар мөлшерін бөлу жиынтық тізімінің нысаны" деген сөздер "Субсидиялау бағдарламасына қатысушылар арасында квоталар мен бюджеттік субсидиялар мөлшерін бөлудің жиынтық тізімінің нысаны" деген сөздермен өзгертілсін;
№ 3 қосымшаның кестедегі 4-ші және 5-ші бағана арасына "Сиыр саны, (бас)" деген бағанасы енгізілсін;
№ 3 қосымшасының 9-шы бағана "Бір бірлік өткерілген өнімге" сөздерінен кейін "1 басқа" деген сөзбен, 10-шы бағана "тонна, мың дана" сөздерінен кейін "бас" деген сөзбен толықтырылсын;
№ 3 қосымшасының кестедегі "шұбат" жолынан кейін "Сиырдың аналық басына*" жолы қосылсын;
№ 3 қосымшасының кесте соңы "*мүйізді ірі қара малының аналық басын азықтандыруға пайданылатын шырынды және кесек мал азығының құнын субсидиялауға толтырылады" деген сөздермен толықтырылсын;
4) тармақшасы және № 4 қосымшаның атауы "Мал шаруашылығы өнімінің сатылған көлемі" деген сөздерден кейін "және" деген сөз алынып тасталынып, "сондай-ақ сиыр саны мен" деген сөздермен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение акима Жамбылской области № 8 от 4 мая 2011 года "Об утверждении документов на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства"
Решение акима Жамбылской области от 2 ноября 2011 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 ноября 2011 года за номером 1798. Утратило силу решением акима Жамбылской области от 31 декабря 2015 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Жамбылской области от 31.12.2015 № 4.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан № 681 от 21 июня 2011 года "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 252" аким Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести следущие изменения и дополнения в решение акима Жамбылской области № 8 от 4 мая 2011 года "Об утверждении документов на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1788, опубликованы в газете "Ак жол" № 94-95 от 4 июня 2011 года и в газете "Знамя труда" № 63 от 4 июня 2011 года):
в 1 пункте:
в подпункте 2) и приложении № 2 в наименовании после слов "Форма сводного акта о реализации животноводческой продукции" дополнить словами ", а также количество коров";
в таблице приложения № 2 между столбцами 2 и 3 добавить столбец со словами "Количество коров (гол.)";
в подпункте 3) и приложении № 3 наименование "Форма сводного списка распределения квот на производство субсидируемого объема животноводческой продукции и размеров субсидии среди товаропоизводителей" заменить словами "Форма сводного списка распределения квот среди участников программы субсидирования и размеров бюджетных субсидий";
в таблице приложения № 3 между столбцами 4 и 5 добавить столбец со словами "Количество коров (гол.)";
в таблице приложения № 3 в столбце 9 после слов "Норматив субсидий за единицу реализованной продукции" дополнить словами "за 1 голову",
в 10 столбце после слов "тонн, тыс.штук" дополнить словом "гол.";
в таблице приложения № 3 после строки "шубат" дополнить строкой "Маточное поголовье коров*";
в приложении № 3 в конце таблицы дополнить следующими словами
"*Заполняется на субсидирование стоимости сочных и грубых кормов используемых для кормления маточного поголовья (коров) крупного рогатого скота";
в подпу нкте 4 и приложении № 4 в наименовании "Форма сводной ведомости по области об объемах реализованной животноводческой продукции" дополнить словами ", а также количество коров";

№ 4 қосымшасының кестедегі 5-ші бағана "Бір бірлік өткерілген мал өніміне (1 кг. дана) қаралған субсидия нормасы, тенге" деген сөздерден кейін "немесе 1 басқа" деген сөздермен толықтырылсын;
№ 1 қосымша келесі мәтінде "Шырынды және кесек мал азығы үшін субсидия алуға өтінім нысаны" жаңа абзацпен қосымшаға сәйкес толықтырылып бекітілсін.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Мұратбай Сматайұлы Жолдасбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрі
А.Мамытбеков
4 қараша 2011 жыл
Жамбыл облысы әкімінің
2 қараша 2011 жылғы № 17
шешіміне қосымша
Жамбыл облысы әкімінің
4 мамырдағы 2011 жылғы
№ 8 шешіміне № 1 қосымша
Шырынды және кесек мал азығы үшін субсидия алуға өтінім нысаны
1. Тауар өндіруші___________________________________________
(заңды (жеке) тұлғаның атауы)
2. 2011 жылдың 1 наурызына нақты қолда бар мүйізді ірі қара _____ бас, оның ішінде сиыр _____ бас.
3. Малды күтіп – бағуға арналған _______ жылы іске қосылған _____ сиырға арналған ашық/жабық үй-жайлар.
4. Барлық жер алқаптарының көлемі _______ га., оның ішінде егістік жерлер _____ га., жайылымдық жерлер _________ га.
5. 2011 жылы дайындауға жоспарланған:
1) шырынды азықтар ____________________ тонн;
2) кесек азықтар ____________________ тонн;
3) қоспалы жемдер ____________________ тонн;
4) азықтық жемдер ______________________ тонн.
6. 2011 жылы қосымша сатып алуға жоспарланған:
1) шырынды азықтар ____________________ тонн;
2) кесек азықтар ____________________ тонн;
3) қоспалы жемдер ____________________ тонн;
4) азықтық жемдер ______________________ тонн.
7.Селекциялық және асылдандыру жұмыстарының бірыңғай ақпараттық базасында тіркелген __________( fs24№ және тіркелген күні).
8. Тауар өндірушінің мекен-жайы: __________________________.
9. Тапсырысқа келесі құжаттар қоса тіркеледі:
1) ветеринарлық қолайлы жағдай туралы анықтама;
2) заңды тұлғаның тіркеу (қайта тіркеу) куәлігінің көшірмесі;
3) клиенттің салық төлеу тіркеуіне алынғанын растайтын, салық органы берген құжаттың көшірмесі;
4)банктың нөмірімен көрсетілген банктік есеп-шотының анықтамасы;
5) аналық басты сақтау міндеттемесі;
6) азық сапасын анықтау бойынша міндеттеме.
Кәсіпорын (шаруашылық) басшысы (аты-жөні, қолы, мөрі)
"_ " 2011 жыл
"РАСТАЙМЫН" *
_______________________аудан әкімдігінің кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімінің бастығы ___________ облысы
"__" _________ 2011ж. ____________________ (Аты-жөні, қолы, мөрі)
Ескерту:
*Белгіленген заңнамалық тәртіпке сәйкес, аудан әкімдігінің кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы өтінімде көрсетілген мәліметтердің растығын тексеруге және критерилерге сәйкестігін анықтауға комиссия құруға құқылы.

в таблице приложения № 4 в 5 столбце "Норматив субсидий за единицу (1 кг., штук) реализованной животноводческой продукции, тенге" дополнить словами "или на 1 голову".
Приложение № 1 дополнить и утвердить новым абзацем следующего содержания:
"Формы заявки на получение субсидий за сочные и грубые корма" согласно приложения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима области Жолдасбаева Муратбая Сматаевича.
Аким области К. Бозумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
4 ноября 2011 год
Приложение к решению
акима Жамбылской области
от 2 ноября 2011 года № 17
Приложение № 1 к решению
акима Жамбылской области
№ 8 от 4 мая 2011 года
Форма заявки на получение субсидий за сочные и грубые корма
1. Товаропроизводитель_________________________________________
(Наименование юридического (физического) лица)
2. Наличие поголовья крупно рогатого скота на 1 марта 2011 года _____ голов, в том числе коров_______голов.
3. Имеется в наличии закрытые/открытые помещение для содержания_______голов коров, введенный в эксплуатацию _______ году.
4. Наличие земельных угодий, всего _______ га, в том числе пашни _____ га, пастбищных угодий _______ га.
5. Планируется заготовить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
6. Дополнительно планируется закупить в 2011 году:
1) сочных кормов ____________________ тонн;
2) грубых кормов ____________________ тонн;
3) комбикормов ____________________ тонн;
4) зернофуража ______________________ тонн.
7. Зарегистрирован в единой информационной базе селекционной и племенной работы __________ (№ и дата регистрации)
8. Адрес Товаропроизводителя: ______________________________.
. К заявке прилагаются следующие документы:
1) справка о ветеринарном благополучии;
2) копию свидетельства о регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) копию документа, выданного налоговым органом, подтверждающего факт постановки клиента на налоговый учет;
4) справку банка о наличии банковского счета с указанием его номера;
5) обязательство по сохранности маточного поголовья;
6) обязательство по определению качества корма.
Руководитель предприятия (хозяйство)_(Ф.И.О., подпись, печать)
"__" _______ 2011 год
"Подтверждаю" *
Начальник отдела предпринимательства и сельского хозяйства
акимата __________ района Жамбылской области
________________ (Ф.И.О., подпись, печать) "__" _____ 2011 г.
Примечание:
* Руководитель отдела предпринимательства и сельского хозяйства акимата района вправе в порядке, установленном законодательством, создавать комиссию для проверки достоверности данных указанных в заявке и определения соответствия критериям.