Тараз қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы "2011 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 1107 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі N 244 Қаулысы. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 мамырда 6-1-130 нөмірімен тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5 тармағына20-бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекiтiлген «Қоғамдық жұмысты ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне» сәйкес, жұмыссыздар үшiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тараз қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 желтоқсандағы «2011 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» № 1107 қаулысына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6-1-124 болып тіркелген, 2011 жылғы 10 ақпандағы № 6 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасындағы:
1 жолдағы «250» деген сандар «355» деген сандарымен ауыстырылсын;
«Барлығы» деген жолда «320» деген сандар «425» деген сандарымен, «281» деген сандар «386» деген сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2011 жылдың 1 сәуірінен туындайтын қатынастарға таралады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Күлімхан Майлыбекқызы Тоғызбаеваға жүктелсін.
Қала әкімі                                 Б.Орынбеков

О внесении изменений в постановление акимата города Тараз от 27 декабря 2010 года № 1107 "Об организации общественных работ в 2011 году"
Постановление акимата города Тараз от 13 апреля 2011 года № 244. Зарегистрировано Управлением юстиции города Тараз Жамбылской области 12 мая 2011 года за номером 6-1-130
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи-31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей-20, с пунктом 5 статьи-7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных, акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараза «Об организации общественных работ на 2011 год» от 27 декабря 2010 года № 1107 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-1-124, опубликованного 10 февраля 2011 года в газете «Жамбыл-Тараз» № 6) следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению изменить:
в строке 1 цифры «250» заменить цифрами «355»;
в строке «Всего» цифру «320» заменить цифрами «425», цифры «281» заменить цифрами «386».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 апреля 2011 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тогызбаеву Кулимхан Майлибековну.
Аким города Б.Орынбеков