"2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 36-6 Шешімі. Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 сәуірде 6-7-65 нөмірімен тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 2013 жылғы 11 наурыздағы N 2-2-17/388 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Жамбыл облыстық Әділет департаментінің 11.03.2013 № 2-2-17/388 хаты).
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2011 жылдың 15 наурыздағы № 32-4 шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1772 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6-7-63 болып тіркелген, 2010 жылдың 11 қаңтарында аудандық № 4-5 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1)тармақшада:
«2907343» деген сандары «2983482» деген сандарымен ауыстырылсын;
«570612» деген сандары «594617» деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 28 марта 2011 года № 36-6. Зарегистрировано Мойынкумским Управлением юстиции 11 апреля 2011 года за № 6-7-65. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 2-2-17/388)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Департамента юстиции Жамбылской области от 11.03.2013 № 2-2-17/388).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей-109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей-6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Жамбылского областного маслихата № 32-4 от 15 марта 2011 года «О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 30-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1772) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 24 декабря 2010 года № 35-2 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-7-63, опубликовано 11 января 2011 года в газете «Мойынқұм таңы» № 4-5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «2907343» заменить цифрами «2983482»;
цифры «570612» заменить цифрами «594617»;

«12229» деген сандары «11024» деген сандарымен ауыстырылсын;
«2286215» деген сандары «2339554» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«2909143» деген сандары «2985282» деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық мәслихат                  Мойынқұм аудандық
сессиясының төрағасы:                      мәслихат хатшысы:
Е. Ошақбаев                                Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2011 жылғы
28 наурыздағы № 36-6 шешіміне қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2010 жылғы
24 желтоқсандағы № 35-2 шешіміне № 1- қосымша
Мойынқұм ауданының 2011 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

цифры «12229» заменить цифрами «11024»;
цифры «2286215» заменить цифрами «2339554»;
в подпункте 2):
цифры «2909143» заменить цифрами «2985282».
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах Юстиции и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Е. Ошакбаев                                Ш. Исабеков
Приложение к решению Мойынкумского районного
маслихата № 36-6 от 28 марта 2011 года
Приложение № 1 к решению Мойынкумского
районного маслихата № 35-2 от 24 декабря 2010 года
Бюджет Мойынкумского района на 2011 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1
2
3
4
5

025
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы көлемін ұлғайту
15 203
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
126 144
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 909
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
2 909
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
102 921
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
10 829
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
11 750
006
Тұрғын үй көмегі
4 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 100
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
47 452
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
5 400
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6 390
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20 314
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 414
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
323 761
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
9 500
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
2 800
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2 800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 100
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
11 100
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
265 111
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
265 111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

025
Увелечение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
15203
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
126 144
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2 909
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 909
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
102 921
002
Программа занятости
10 829
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 000
005
Государственная адресная социальная помощь
11 750
006
Жилищная помощь
4 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 100
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
47 452
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 400
023
Обеспечение деятельности центров занятости
6 390
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20 314
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 414
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600
021
Капитальные расходы государственных органов
300
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
323 761
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
9 500
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
2800
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
2 800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11 100
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
11 100
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
265 111
006
Развитие системы водоснабжения
265 111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 500
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
500
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
24 782
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 398
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 398
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
61 755
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
61 755
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 246
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
13 246
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 246
12
Көлiк және коммуникация
141 587
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
141 587
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
141 587
13
Басқалар
47 646
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағадарламалар бөлімі
1 560
022
«Бизнестің жол картасы-2020» бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
1 560
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
12 400
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
12 400
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
11 976
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 976
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 626
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 626
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16 084
001
Білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету
14 084
018
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 000
3. Таза бюджеттік кредиттеу
17 903
Бюджеттік кредиттер
20 474
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
20 474

500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 500
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
500
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
24 782
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 398
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 398
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
61 755
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
61 755
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 246
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
13 246
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 246
12
Транспорт и коммуникации
141 587
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
141 587
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
141 587
13
Прочие
47 646
451
Отдел занятости и социальных программ района
1 560
022
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы «Дорожная карта бизнеса - 2020»
1 560
452
Отдел финансов района (города областного значения)
12 400
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
12 400
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
11 976
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
11 976
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
5 626
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5 626
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16 084
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
14 084
018
Капитальные расходы государственных органов
2 000
3. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
17 903
Бюджетные кредиты
20 474
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
20 474