Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметік көмек беру туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 18 қазандағы N 55-4 шешімі. Сарысу аудандық Әділет басқармасында 2011 жылғы 26 қазанда № 6-9-123 тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 30 қарашадағы № 10-4 шешімімен
Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2012.11.30 № 10-4 шешімімен
Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi Заңының 18-бабының 5-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. Ауылдық елдi мекендерде тұратын және жұмыс iстейтiн мемлекеттiк денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет және спорт ұйымдарының мамандарына бiр айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде отын сатып алу үшiн әлеуметтiк көмек берiлсiн.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық аумағының дамуы, қаржы және бюджет, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, әкімшілік-аумақтық бөліністі айқындау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы А. Назарбековке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Б. Ильясов                                 М. Есмаханов

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 18 октября 2011 года № 55-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Сарысуского района 26 октября 2011 года за № 6-9-123. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата от 30 ноября 2012 года № 10-4
Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата от 30.11.2012 № 10-4
В соответствии с пунктом 5 статьи-18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» и статьи- 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, в размере одного месячного расчетного показателя.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-экономическому развитию территорий, финансов и бюджета, охраны окружающей среды и использования природы, определения административно-территориальных единиц районного маслихата А. Назарбекову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Б. Ильясов                                 М. Есмаханов