Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2011 жылғы 31 қаңтардағы N 29/350 шешімі. Қарағанды облысы Жезқазған қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 ақпанда N 8-2-136 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы XXVIII сессиясының N 28/329 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық кесімдері мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-2-128 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 7 қаңтардағы N 1 (7699), 2011 жылдың 14 қаңтардағы N 2 (7700) "Сарыарқа" газетінде және 2011 жылдың 7 қаңтардағы N 1 (245), 2011 жылдың 14 қаңтардағы N 2 (246) "Жезказганская правда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшасындағы:
"4483524" деген сандар "4819375" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасындағы:
"0" деген сандар "-335851" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасындағы:
бірінші және төртінші абзацтағы "0" деген сандар "335851" деген сандармен ауыстырылсын;
аталған шешімінің 1, 5 қосымшалары осы шешімінің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
Қалалық мәслихаттың хатшысы
Әбдіров Қ.С.
КЕЛІСІЛДІ:
"Жезқазған қаласының экономика
Ставицкая Виктория
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
Александровна
мемлекеттік мекемесінің бастығы

О внесении изменений в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 31 января 2011 года N 29/350. Зарегистрировано Управлением юстиции города Жезказган Карагандинской области 7 февраля 2011 года N 8-2-136. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXVIII сессии Жезказганского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 28/329 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-2-128, опубликованное 7 января 2011 года N 1 (7699), 14 января 2011 года N 2 (7700) газеты "Сарыарқа" и 7 января 2011 года N 1 (245), 14 января 2011 года N 2 (246) газеты "Жезказганская правда") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "4483524" заменить цифрами "4819375";
в подпункте 5):
цифры "0" заменить цифрами "-335851";
в подпункте 6):
в абзацах первом и четвертом цифры "0" заменить цифрами "335851";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
Секретарь городского маслихата
Абдиров К.С.
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
Ставицкая Виктория
планирования города Жезказгана"
Александровна

30484
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
29030
021
Орта және техникалық кәсіптік білім беру ұйымдарында электрондық оқыту жүйесін енгізу
16640
022
Білім беру ұйымдарында Интернетке қолжетімділікті қамтамасыз ету
1571
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
232106
02
Әлеуметтік көмек
211965
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
185125
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
30986
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3360
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8000
006
Тұрғын үй көмегі
950
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
34247
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1600
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
24837
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
56209
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3983
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
20953
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
26840
012
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
26840
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
20141
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
20141
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19621
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
520
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
640173
01
Тұрғын үй шаруашылығы
145947
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
38600
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
11000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
27600
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс,сәулет және қала құрылысы бөлімі

30484
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29030
021
Внедрение системы электронного обучения в организациях среднего и технического профессионального образования
16640
022
Обеспечение доступа организаций образования доступа к сети Интернет
1571
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
232106
02
Социальная помощь
211965
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
185125
002
Программа занятости
30986
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3360
005
Государственная адресная социальная помощь
8000
006
Жилищная помощь
950
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
34247
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1600
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
24837
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56209
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3983
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20953
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
26840
012
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
26840
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
20141
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
20141
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19621
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
520
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
640173
01
Жилищное хозяйство
145947
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
38600
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
11000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
27600
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)