2011 жылы жұмыссыз жастар үшін дипломнан кейінгі кәсіптік практиканы ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 3 наурыздағы N 9/9 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 сәуірде N 8-3-115 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 маусымдағы N 24/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011.06.23 N 24/4 (бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді) Қаулысымен.
Жоғары және орта кәсіптік оқу орындарын бітірушілерді, жұмыссыз азаматтарды жұмысқа орналастыру мүмкіндігін кеңейту және олардың практикалық тәжірибе, дағды мен білім жинауы мақсатында, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 8-3-112 нөмірмен тіркелген Теміртау қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы 34 сессиясының "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" N 34/5 шешімін басшылыққа ала отырып, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Уәкілетті орган – "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) жұмыспен қамту бөлімінде жұмыссыз ретінде тіркелген, жоғары және орта кәсіптік оқу орындарын бітірген жұмыссыз жастар үшін дипломнан кейінгі кәсіптік практиканы (бұдан әрі – жастар практикасы) өткізу жұмыстарын ұйымдастырсын, жұмысқа орналасуға және еңбек нарығындағы бәсекелестікті арттыруға ықпал етсін;
2) кәсіптік оқу орындарын бітірген жұмыссыздарға уақытша жұмыс орындарын ұсынуға тілек білдірген жұмыс берушілермен дипломнан кейінгі кәсіптік практиканы ұйымдастыруға шарттар жасасын;
3) жастар практикасын өткізу шараларын қаржыландыруды 002 "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бағдарламасында 102 "Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар" бағдарламашасында қарастырылған қалалық бюджет қаражаты есебінен жүргізсін;
4) жастар практикасына қатысушылардың еңбекақысын жергілікті бюджеттен бөлінген қаражат есебінен 21400 теңге мөлшерінде белгілесін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Юрий Викторович Жулинге жүктелсін.

Об организации профессиональной последипломной практики для безработной молодежи в 2011 году
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 3 марта 2011 года N 9/9. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 7 апреля 2011 года N 8-3-115. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 23 июня 2011 года N 24/4
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 23.06.2011 N 24/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях расширения возможностей трудоустройства безработных граждан - выпускников учебных заведений среднего и высшего профессионального образования и приобретения ими практического опыта, знаний и навыков, в соответствии с подпунктом 6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", руководствуясь решением 34 сессии Темиртауского городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 34/5 "О городском бюджете на 2011-2013 годы", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 8-3-112, акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уполномоченному органу - государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау":
1) организовать работу по проведению профессиональной последипломной практики (далее молодежная практика) для безработной молодежи, окончившей учебные заведения среднего и высшего профессионального образования, зарегистрированной в качестве безработных в отделе занятости, оказать содействие в трудоустройстве и повышении конкурентоспособности на рынке труда;
2) заключить договора на организацию профессиональной последипломной практики с работодателями, изъявившими желание предоставить временные рабочие места безработным - выпускникам профессиональных учебных заведений;
3) финансирование мероприятий по проведению молодежной практики производить за счет средств городского бюджета, предусмотренных по программе 002 "Программа занятости" подпрограмме 102 "Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения";
4) определить оплату труда участников молодежной практики в размере 21400 тенге за счет средств, выделенных из местного бюджета.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Жулина Юрия Викторовича.

3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 ақпаннан бастап пайда болған қатынастарға таратылады.
Теміртау қаласының әкімі                   Н. Сұлтанов

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Темиртау                       Н. Султанов