Интернат ұйымдарының жасы кәмелетке толмаған түлектерін және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 19 мамырдағы N 20/1 қаулысы. Қарағанды облысы Теміртау қаласы Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 маусымда N 8-3-119 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 29 қарашадағы N 47/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2012.11.29 N 47/2 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 4-бабының 2-тармағының 5) тармақшасына, 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 5-5) тармақшасы мен 5-6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Барлық меншік түріндегі ұйымдар, мекемелер мен кәсіпорындар интернат ұйымдарының жасы кәмелетке толмаған түлектерін және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде жұмыс орындарына жыл сайынғы квота белгілесін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Юрий Викторович Жулинге жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Қала әкімі                                 Н. Сұлтанов

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 19 мая 2011 года N 20/1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Темиртау Карагандинской области 14 июня 2011 года N 8-3-119. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 29 ноября 2012 года N 47/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 29.11.2012 N 47/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 4, пунктом 2 статьи 5, подпунктом 5-5) и подпунктом 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организациям, учреждениям и предприятиям всех форм собственности установить ежегодную квоту рабочих мест для трудоустройства несовершеннолетних выпускников интернатных организаций и лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жулина Юрия Викторовича.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н. Султанов