Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 39/300 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2011 жылғы 17 маусымдағы N 46/354 шешімі. Қарағанды облысы Балқаш қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 шілдеде N 8-4-238 тіркелді. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012 жылғы 29 наурыздағы N 85/1-23 хатымен)
Ескерту. Мерзімінің аяқталуына байланысты қолданылуы тоқтатылды (Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2012.03.29 N 85/1-23 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 39/300 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-206 болып тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 4-5 "Балқаш өңірі" газетінде, 2011 жылғы 14 қаңтардағы N 3-4 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған), оған қалалық мәслихаттың 2011 жылғы 24 наурыздағы N 43/334 "Қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 39/300 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 8-4-227 болып тіркелген, 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 45 "Балқаш өңірі" газетінде, 2011 жылғы 20 сәуірдегі N 42 "Северное Прибалхашье" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) келесі мазмұндағы 17-1 тармағымен толықтырылсын:
"17-1. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға 218 440 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменения и дополнения в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 39/300 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 17 июня 2011 года N 46/354. Зарегистрировано Управлением юстиции города Балхаш Карагандинской области 14 июля 2011 года N 8-4-238. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 29 марта 2012 года N 85/1-23)
Сноска. Прекратило свое действие в связи с истечением срока - (письмо Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 29.03.2012 № 85/1-23).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 39/300 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-206, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 14 января 2011 года N 4-5, "Северное Прибалхашье" от 14 января 2011 года N 3-4), в которое внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 24 марта 2011 года N 43/334 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 24 декабря 2010 года N 39/300 "О городском бюджете на 2011-2013 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-4-227, опубликовано в газетах "Балқаш өңірі" от 20 апреля 2011 года N 45, "Северное Прибалхашье" от 20 апреля 2011 года N 42) следующие изменение и дополнение:
1) дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2011 год предусмотрены бюджетные кредиты в сумме 218440 тысяч тенге на строительство и (или) приобретение жилья в рамках Программы занятости 2020.";
2) приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.