Қаражал қаласының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттiгiне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжiлiсiне партиялық тiзiмдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттығына үмiткерлердiң сайлаушылармен кездесу өткiзу үшiн үй-жайларды және үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындарды анықтау туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы N 359 қаулысы. Қарағанды облысы Қаражал қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 желтоқсанда N 8-5-117 тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 17 ақпандағы № 8 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Қаражал қаласының әкімдігінің 17.02.2023 № 8 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 30 тамыздағы Конституциясына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық занына сәйкес, Қаражал қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Президенттiгiне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжiлiсiне партиялық тiзiмдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттығына үмiткерлердiң үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар анықталсын (1 қосымшаға сәйкес).
2. Қазақстан Республикасы Президентiгiне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжiлiсiне партиялық тiзiмдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттығына үмiткерлердiң сайлаушылармен кездесу өткiзу үшiн үй-жайлар берiлсiн (2 қосымшаға сәйкес).
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкiмiнiң орынбасары А. Құрмансейітовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қаражал қаласының әкiмi Ғ. Әшімов
Қаражал қаласының әкімдігінің
2011 жылғы 30 қарашадағы
N 359 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiгiне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжiлiсiне партиялық тiзiмдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттығына үмiткерлердiң үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындардың тiзбесi
Елдi мекеннiң атауы
Орналасу орны
Қаражал қаласы
25 орамдағы N 7 жалпы орта білім беру мектебінің қасында орналасқан хабарландыру үшін тақтасы.
Әлиев көшесі 24 үй мекен-жайындағы бұрыңғы жөндеу - құрылыс учаскесі кеңсе ғимаратының қасында орналасқан хабарландыру үшін тақтасы
Ысқақов және Комсомольская көшелерінің қиылысында орналасқан хабарландыру үшін стенд-тақтасы
Сайдалы Сары Тоқа және Дүкенов көшелерінің қиылысында орналасқан хабарландыру үшін стенд-тақтасы
Ақтай кенті
N 6 орта білім беру мектебінің қасында орналасқан хабарландыру үшін тақтасы
Жәйрем кенті
N 30 жалпы орта білім беру мектебінің қасында Мұратбаев көшесінде орналасқан хабарландыру үшін тақтасы
Мәдени-сауық орталығының қасында орналасқан хабарландыру үшін тақталары
"Балдырған" бала бақшасының қасында орналасқан хабарландыру үшін тақталары
N 10 жалпы орта білім беру мектебінің қасында орналасқан хабарландыру үшін тақтасы
Жәйрем кенті, геологиялық-барлау экспедициясы
N 11 жалпы орта білім беру мектебінің қасында орналасқан хабарландыру үшін тақтасы
Қаражал қаласының әкімдігінің
2011 жылғы 30 қарашадағы
N 359 қаулысына
2 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентiгiне, Қазақстан Республикасы Парламент Мәжiлiсiне партиялық тiзiмдер бойынша, облыстық және қалалық мәслихат депутаттығына үмiткерлердiң сайлаушылармен кездесу өткiзу үшiн үй-жайлардың тiзбесi
Елдi мекеннiң атауы
Кездесулер өтетiн орны
Үй-жайдың жалпы көлемi (шаршы метр)
Қаражал қаласы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихатов на территории города Каражал
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 30 ноября 2011 года N 359. Зарегистрировано Управлением юстиции города Каражал Карагандинской области 12 декабря 2011 года N 8-5-117. Утратило силу постановлением акимата города Каражал области Ұлытау от 17 февраля 2023 года № 8
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Каражал области Ұлытау от 17.02.2023 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с Конституцией Республики Казахстан от 30 августа 1995 года, Конституционным законом Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года, акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихатов (согласно приложению 1).
2. Предоставить помещения для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихатов (согласно приложению 2).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города А. Курмансеитова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Каражал Г. Ашимов
Приложение 1
к постановлению акимата города Каражал
от 30 ноября 2011 года N 359
Перечень мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата
Наименование населенного пункта
Места размещения
город Каражал
Доска объявлений, расположенная возле средней общеобразовательной школы N 7, на 25 квартале
Доска объявлений, расположенная возле бывшего здания конторы ремонтно-строительного участка, по улице Алиева дом 24
Доска-стенд для объявлений, расположенная на перекрестке улиц Искакова и Комсомольская
Доска-стенд для объявлений, расположенная на перекрестке улиц Дукенова и Сайдалы Сары Тока
поселок Актай
Доска объявлений, расположенная возле средней образовательной школы N 6
поселок Жайрем
Доска объявлений, расположенная по улице Муратбаева возле средней общеобразовательной школы N 30
Доски объявлений, расположенные возле культурно-досугового центра
Доски объявлений, расположенные возле детского сада "Балдырган"
Доска объявлений, расположенная возле средней общеобразовательной школы N 10
поселок Жайрем, геолого-разведочная экспедиция
Доска объявлений, расположенная возле средней общеобразовательной школы N 11
Приложение 2
к постановлению акимата города Каражал
от 30 ноября 2011 года N 359
Перечень помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан, депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и городского маслихата
Наименование населенного пункта
Место проведения встреч
Общая площадь помещения (квадратный метр)
город Каражал

25 орам, N 7 жалпы орта білім беру мектебінің мәжіліс залы, телефоны: 2-63-89
253
Теміржол көшесі, N 5 орта білім беру мектебінің шағын орталығының үй-жайы
30
Ақтай кенті
N 6 орта білім беру мектебінің фойесі, телефоны: 2-80-03
124,25
Жәйрем кенті
Мұратбаев көшесі 11 үй, N 30 жалпы орта білім беру мектебінің мәжіліс залы, телефоны: 2-14-43
253
Металлургтер көшесі 87 үй, N 10 жалпы орта білім беру мектебінің мәжіліс залы, телефоны: 2-13-00
288
Жәйрем кенті, геологиялық-барлау экспедициясы
Первоткрывателей көшесі, 9-а үй, N 11 жалпы орта білім беру мектебінің мәжіліс залы, телефоны: 2-15-00
81,8

Актовый зал средней общеобразовательной школы N 7, 25 квартал, телефон: 2-63-89
253
Помещение мини-центра средней общеобразовательной школы N 5, улица Темиржолы
30
поселок Актай
Фойе средней общеобразовательной школы N 6, телефон: 2-80-03
124,25
поселок Жайрем
Актовый зал средней общеобразовательной школы N 30, улица Муратбаева дом 11, телефон: 2-14-43
253
Актовый зал средней общеобразовательной школы N 10, улица Металлургов дом 87, телефон: 2-13-00
288
поселок Жайрем, геолого-разведочная экспедиция
Актовый зал средней общеобразовательной школы N 11, улица Первооткрывателей дом 9-а, телефон: 2-15-00
81,8