Салық салу объектісі бірлігінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 417 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 сәуірде N 8-6-122 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 18 сәуірдегі N 265 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 18.04.2018 N 265 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25 марта 2011 года N 417. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 29 апреля 2011 года N 8-6-122. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 18 апреля 2018 года N 265
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 18.04.2018 N 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Салық салу объектісі бірлігінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.

В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить размеры ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения согласно приложению.

2. "Салық салу объектісі бірлігінен алынатын тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы XVІ сессиясының N 190 шешімінің (2009 жылғы 13 ақпанда Қарағанды облысы Әділет департаменті Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 8-6-79 нөмірімен тіркелген, "Шарайна" газетінің 2009 жылғы 20 ақпандағы 14 (1691) нөмірінде ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
С. Имамбай
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2011 жылғы 25 наурыздағы
ХХХІІІ сессиясының N 417 шешіміне
қосымша
Тіркелген салық ставкаларының мөлшері
Рет N
Салық салу объектісінің атауы
Салық салу объектісінің бір бірлігіне бір айға тіркелген салық ставкаларының мөлшері (айлық есептік көрсеткішпен)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
1,8
4.
Ойын жолы

2. Признать утратившим силу решение XVІ сессии Сатпаевского городского маслихата от 29 января 2009 года N 190 "Об установлении ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 13 февраля 2009 года за N 8-6-79, официально опубликовано 20 февраля 2009 года в N 14 (1691) газеты "Шарайна").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
С. Имамбай
Приложение
к решению ХХХІІІ сессии
Сатпаевского городского
от 25 марта 2011 года N 417
Размеры ставок фиксированного налога
N п/п
Наименование объекта налогообложения
Размер ставки фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц (в месячных расчетных показателях)
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1
3.
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1,8
4.
Игровая дорожка