Сәтбаев қаласының базарларында тауар сату құқығына берілетін біржолғы талонның құнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы N 416 шешімі. Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 сәуірде N 8-6-123 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 ақпандағы N 115 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 20.02.2013 N 115 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қаласының базарларында тауар сату құқығына берілетін біржолғы талонның құны қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Сәтбаев қаласының базарларында тауар сату құқығына берілетін біржолғы талонның құнын белгілеу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2008 жылғы 19 желтоқсандағы XV сессиясының N 176 шешімінің (2008 жылғы 26 желтоқсанда Қарағанды облысы Әділет департаменті Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 8-6-71 нөмірімен тіркелген, "Шарайна" газетінің 2008 жылғы 31 желтоқсандағы 119 (1677) нөмірінде ресми жарияланған) және "Сәтбаев қаласының базарларында тауар сату құқығына берілетін біржолғы талонның құнын белгілеу туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 19 желтоқсандағы XV сессиясының N 176 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Сәтбаев қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 191 шешімінің (2009 жылғы 13 ақпанда Қарағанды облысы Әділет департаменті Сәтбаев қаласы Әділет басқармасында 8-6-78 нөмірімен тіркелген, "Шарайна" газетінің 2009 жылғы 20 ақпандағы 14 (1691) нөмірінде ресми жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   С. Имамбай
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2011 жылғы 25 наурыздағы
ХХХІІІ сессиясының N 416 шешіміне
қосымша
Сәтбаев қаласының базарларында тауар сату құқығына берілетін біржолғы талонның құны
Базардың атауы
Мамандандырылуы
Сауда орнының түрі
Бір күнге біржолғы талон құны, айлық есептік көрсеткіштің %
"Кооптранс" базары, Сәтбаев қаласы, Қаныш Сәтбаев атындағы даңғылы 88
өндірістік
сөрелерден

Об установлении стоимости разовых талонов по сбору за право реализации товаров на рынках города Сатпаев
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 25 марта 2011 года N 416. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Карагандинской области 29 апреля 2011 года N 8-6-123. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20 февраля 2013 года N 115
Сноска. Утратило силу решением Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 20.02.2013 N 115.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стоимость разовых талонов по сбору за право реализации товаров на рынках города Сатпаев согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XV сессии Сатпаевского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 176 "Об установлении стоимости разовых талонов по сбору за право реализации товаров на рынках города Сатпаев" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 26 декабря 2008 года за N 8-6-71, официально опубликовано 31 декабря 2008 года в N 119 (1677) газеты "Шарайна") и решение ХVI сессии Сатпаевского городского маслихата от 29 января 2009 года N 191 "О внесении изменения в решение ХV сессии Сатпаевского городского маслихата от 19 декабря 2008 года N 176 "Об установлении стоимости разовых талонов по сбору за право реализации товаров на рынках города Сатпаев" (зарегистрировано Управлением юстиции города Сатпаев Департамента юстиции Карагандинской области 13 февраля 2009 года за N 8-6-78, официально опубликовано 20 февраля 2009 года в N 14 (1691) газеты "Шарайна").
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата             С. Имамбай
Приложение
к решению ХХХІІІ сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 25 марта 2011 года N 416
Стоимость разовых талонов по сбору за право реализации товаров на рынках города Сатпаев
Наименование рынка
Специализация
Вид торгового места
Стоимость разового талона на один день в % от месячного расчетного показателя
Рынок "Кооптранс", город Сатпаев, проспект имени академика Каныша Сатпаева 88
промышленный
прилавок