Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "Белгіленген салық ставкаларының бірыңғай мөлшерін және бір жолғы талондар құнын тағайындау туралы" N 518 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қаласы мәслихатының 44 сессиясының 2011 жылғы 22 желтоқсандағы N 677 шешімі. Қарағанды облысы Саран қаласының Әділет басқармасында 2012 жылғы 20 қаңтарда N 8-7-131 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 15 сессиясының 2013 жылғы 15 ақпандағы N 159 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 15 сессиясының 15.02.2013 N 159 (алғаш ресми жарияланған  күннен кейін, күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы "2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы 32 сессиясының "Белгіленген салық ставкаларының бірыңғай мөлшерін және бір жолғы талондар құнын тағайындау туралы" N 518 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-7-116 болып тіркелген, 2010 жылғы 31 желтоқсандағы N 42 "Саран газеті" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 518 "Об установлении стоимости разовых талонов и размера единых ставок фиксированного налога"
Решение 44 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2011 года N 677. Зарегистрировано Управлением юстиции города Сарани Карагандинской области 20 января 2012 года N 8-7-131. Утратило силу решением 15 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15 февраля 2013 года N 159
Сноска. Утратило силу решением 15 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 15.02.2013 N 159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года "О республиканском бюджете на 2012 – 2014 годы", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 32 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2010 года N 518 "Об установлении стоимости разовых талонов и размера единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-7-116, опубликовано в газете "Саран газеті" от 31 декабря 2010 года N 42) следующие изменения:

көрсетілген шешімнің 12 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау "Саран қаласы Салық басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы К.Р. Медеубаевқа және Саран қаласы әкімінің орынбасары М.Е. Блокқа жүктелсін.
3. Осы шешім, оның бірінші ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы                           Р. Бекбанов
Саран қалалық мәслихатының
2011 жылғы 22 желтоқсандағы
44 сессиясының N 677 шешіміне
1 қосымша
Саран қалалық мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
32 сессиясының N 518 шешіміне
1 қосымша
Дүркін–дүркін сипатта қызмет жасайтын жеке тұлғалар үшін бір жолғы талондар құны (тұрақты жайлардағы қызметтен басқа)
N
Кәсіпкерлік қызмет түрлері
Бір күнге бір жолғы талон құны, теңгемен
1
Газеттер мен журналдарды сату

приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на начальника государственного учреждения "Налоговое управление по городу Сарань" Медеубаева К.Р. и заместителя акима города Сарани Блок М.Е.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата                        Р. Бекбанов
Приложение 1
к решению 44 сессии
Саранского городского маслихата
от 22 декабря 2011 года N 677
Приложение 1
к решению 32 сессии
Саранского городского маслихата
от 23 декабря 2010 года N 518
Стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением деятельности, осуществляемой в стационарных помещениях)
N
Виды предпринимательской деятельности
Стоимость разового талона за один день, в тенге
1
Реализация газет и журналов