2011 жылға арналған Абай ауданының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын беру туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 34 сессиясының 2011 жылғы 28 наурыздағы N 34/406 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 сәуірде N 8-9-106 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы мәслихатының 42 сессиясының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы N 42/502 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданы мәслихатының 42 сессиясының 2011.12.12 N 42/502 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес, (одан әрі - Ереже) Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылы көтерме жәрдемақы өтініш беру кезінде жетпіс есептік айлық есептік көрсеткішке тең сомада берілсін.
2. Абай ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына 2011 жылы тұрғын үй сатып алу үшін әлеуметтік қолдау - өтініш беру кезінде бір мың бес жүз есептік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын, маманмен мәлімделген сомадағы бюджеттік кредит түрінде берілсін.
Ескерту. 2 тармаққа өзгеріс енгізілді - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2011.09.06 N 37/450 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбе күн өткен соң күшіне енеді) шешімімен.
3. Ауылдық аумақтарды дамыту жөніндегі аудандық уәкілетті орган ретінде "Абай ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы шешімді жүзеге асыру жөніндегі шараларды бекітілген Ережелерге сәйкес қолдансын.

О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Абайского района на 2011 год
Решение 34 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 28 марта 2011 года N 34/406. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 19 апреля 2011 года N 8-9-106. Утратило силу - решением 42 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12 декабря 2011 года N 42/502
Сноска. Утратило силу - решением 42 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.12.2011 N 42/502 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", (далее - Правил) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Абайского района в 2011 году подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю на момент подачи заявления.
2. Предоставить специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Абайского района в 2011 году социальную поддержку для приобретения жилья в виде бюджетного кредита в сумме заявленной специалистам, но не превышающей одна тысяча пятисоткратный размер месячного расчетного показателя на момент подачи заявления.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 06.09.2011 N 37/450 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования Абайского района", как уполномоченному органу по развитию сельских территорий, в соответствии с утвержденными Правилами принять меры по реализации настоящего решения.

4. Абай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 18 наурыздағы 21 кезекті сессиясының "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын беру туралы" N 21/258 шешімінің күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне 2010 жылғы 7 сәуірде N 8-9-79 болып тіркелген, "Абай-Ақиқат" аудандық газетінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі N 17 (3814) санында жарияланған).
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика және аграрлық реформа, бюджеттік сала және кәсіпкерлік қызмет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (Г.Т. Бахраева).
6. Осы шешім оларды алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбе күн өткен соң күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б. Цай
"КЕЛІСІЛДІ"
"Абай ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б. Муталяпова
28.03.2011 жыл

4. Признать утратившим силу решение 21 очередной сессии Абайского районного маслихата от 18 марта 2010 года N 21/258 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 8-9-79 от 7 апреля 2010 года, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" N 17 (3814) от 9 апреля 2010 года.
5. Контроль за исполнением решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономической и аграрной реформ, бюджетной политики и предпринимательской деятельности (Бахраева Г.Т.).
6. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь Абайского
районного маслихата                        Б. Цай
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Абайского района"                          Б. Муталяпова
28.03.2011 г.