Абай ауданы әкімінің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерiн құру туралы" N 3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2011 жылғы 17 қарашадағы N 2 шешімі. Қарағанды облысы Абай ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 18 қарашада N 8-9-118 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 2015 жылғы 24 ақпандағы N 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Абай ауданының әкімінің 24.02.2015 N 01 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23 бабына сәйкес, сайлау учаскелерін басқа жерге орналастырумен байланысты Абай ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Абай ауданы әкімінің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" N 3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-9-32 болып тіркелген, 2007 жылғы 23 маусымдағы N 25 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған"), оған Абай ауданы әкімінің 2009 жылғы 26 ақпандағы "Абай ауданы әкімінің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" N 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 1 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-9-55 болып тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірдегі N 15 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған), Абай ауданы әкімінің 2010 жылғы 31 желтоқсандағы "Абай ауданы әкімінің 2007 жылғы 18 мамырдағы "Абай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" N 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 1 шешімімен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне N 8-9-100 болып тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтардағы N 4 "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған") өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың 10) тармақшасында:
үшінші абзацтағы "6а, 51, 53, 55" деген сандар алынып тасталсын;
төртінші абзац алынып тасталсын;
2) 1-тармағы 13) тармақшасының сегізінші абзац ",Абай көшесі, 34 үй" сөздермен толықтырылсын;
3) 1-тармағы 14-тармақшасының алтыншы абзацта "34" деген сандар алынып тасталсын;
4) 1-тармағының 15) тармақшасында:
екінші абзац ",43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 105, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 50, 52, 54, 56, 58, 60" деген сандармен толықтырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года N 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району"
Решение акима Абайского района Карагандинской области от 17 ноября 2011 года N 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Абайского района Карагандинской области 18 ноября 2011 года N 8-9-118. Утратило силу решением акима Абайского района Карагандинской области от 24 февраля 2015 года N 01
Сноска. Утратило силу решением акима Абайского района Карагандинской области от 24.02.2015 N 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", в связи с передислокацией избирательных участков аким Абайского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года N 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-32, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 23 июня 2007 года N 25), в которое внесены изменения решением акима Абайского района от 26 февраля 2009 года N 1 "О внесении изменений в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года N 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-55, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 3 апреля 2009 года N 15), решением акима Абайского района от 31 декабря 2010 года N 3 "О внесении изменений и дополнений в решение акима Абайского района от 18 мая 2007 года N 3 "Об образовании избирательных участков по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-9-100, опубликовано в районной газете "Абай-Ақиқат" от 28 января 2011 года N 4) следующие изменения и дополнения:
1) в подпункте 10) пункта 1:
в абзаце третьем цифры "6а, 51, 53, 55" исключить;
абзац четвертый исключить;
2) абзац восьмой подпункта 13) пункта 1 дополнить словами ",улица Абая, дом 34";
3) в абзаце шестом подпункта 14) пункта 1 цифры "34" исключить;
4) в подпункте 15) пункта 1:
абзац второй дополнить цифрами ",43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 105, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 50, 52, 54, 56, 58, 60";

жетінші абзац ",34, 48, 49, 7а, 6а, 51, 53, 55" деген сандармен толықтырылсын;
5) 1-тармағы 24)-тармақшасының он бесінші абзац "Попович көшесі" деген сөздерден кейін ",Гагарин көшесі, N 4 үй" деген сөздермен толықтырылсын;
6) 1-тармағы 25)-тармақшасының алтыншы абзацта "4" деген сандар алынып тасталсын;
7) 1-тармақта:
35)-тармақшасы:
мынадай мазмұндағы үшінші, төртінші және бесінші абзацтармен толықтырылсын:
"Қарнақ селосы өз шегінде;
Жөн селосы өз шегінде;
Тасзаимка селосы өз шегінде;";
8) 1-тармағы 41)-тармақшасының бірінші абзацтағы "орта мектебінің ғимараты" деген сөздер "селолық клубының ғимараты" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім бірінші ресми басылымға шыққан күннен бастап оң күннен кейін күшіне енеді.
Абай ауданының әкімі                       Е. Нашаров

абзац седьмой дополнить цифрами ", 34, 48, 49, 7а, 6а, 51, 53, 55";
5) абзац пятнадцатый подпункта 24) пункта 1 после слов "улица Поповича" дополнить словами ",улица Гагарина, дом N 4";
6) в абзаце шестом подпункта 25) пункта 1 цифру "4" исключить;
7) в пункте 1:
подпункт 35) дополнить:
абзацами третьим, четвертым и пятым следующего содержания:
"село Карнак в своих границах;
село Жон в своих границах;
село Тасзаимка в своих границах;";
8) в абзаце первом подпункта 41) пункта 1 слова "средней школы села Самарка" заменить словами "сельского клуба села Самарка".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района                      Е. Нашаров