Жаңаарқа аудандық маслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 31/268 "Бірлік объектілерге салық салудың тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының XXXIX сессиясының 2011 жылғы 10 қазандағы N 39/343 шешімі. Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 11 қарашада N 8-12-115 тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 24/180 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 28.02.2018 № 24/180 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 422 бабының 1, 2 тармақтарына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы XXXI сессиясының N 31/268 "Бірлік объектілерге салық салудың тіркелген салық ставкаларының мөлшерін белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне N 8-12-101 болып тіркелген, "Жаңаарқа" газетінің 2011 жылғы 10 қаңтардағы N 3-4 (9430) санында жарияланған) қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын (қосымша қоса тіркелді).
2. Осы шешімнің орындалысына бақылау аудандық мәслихаттың бюджет және аймақтық саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXXІX сессиясының төрағасы
Ж. Рыспеков
Аудандық мәслихат хатшысы
Д. Жұмасейітов
КЕЛІСІЛДІ:
"Жаңаарқа ауданы бойынша
салық басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
С. Көпеев
2011 жылғы 10 қазан
Аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 10 қазандағы
ХХХІХ сессиясының
N 39/343 шешіміне қосымша
Рет N
Салық салу объектісінің атауы
Айына бір объектіге белгіленген тіркелген салық ставкасының мөлшері АЕК (айлық есептік көрсеткіш)
1
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
1
2
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1,5
3
Ойын өткізу үшін пайдаланатын дербес компьютер
1
4
Ойын жолы
5
5
Карт
2
6
Бильярд үстелі
3

О внесении изменении в решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/268 "Об установлений размеров фиксированных налоговых ставок на единицу объекта налогообложения"
Решение XXXIX сессии Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 10 октября 2011 года N 39/343. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанааркинского района Карагандинской области 11 ноября 2011 года N 8-12-115. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 28 февраля 2018 года № 24/180
Сноска. Утратило силу решением Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 28.02.2018 № 24/180 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Приложение решения XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22 декабря 2010 года N 31/268 "Об установлений размеров фиксированных налоговых ставок на единицу объекта налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-12-101, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 10 января 2011 года N 3-4 (9430)) изложить в новой редакции (приложение прилагается).
Решение XXXI сессии Жанааркинского районного маслихата от 22.12.2010 N 31/268 в РЦПИ не поступало.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по бюджету и региональной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель XXXIX внеочередной
сессии районного маслихата
Ж. Рыспеков
Секретарь районного маслихата
Д. Жумасейтов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
"Налоговое управление
по Жанааркинскому району"
С. Копеев
10 октября 2011 года
Приложение
к решению ХХХІХ сессии
районного маслихата
от 10 октября 2011 года N 39/343
N п/п
Наименование объекта налогообложения
Размер МРП (месячный расчетный показатель) устанавливаемых по фиксированным налоговым ставкам на один объект в месяц
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1,5
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
1
4
Игровая дорожка
5
5
Карт
2
6
Бильярдный стол
3