Аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 29 наурыздағы "2011 жылы Қарқаралы ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" N 32/321 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2011 жылғы 18 қазандағы XXXX сессиясының N 40/399 шешімі. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 қарашада N 8-13-108 тіркелді. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарқаралы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 наурыздағы № 51 хаты)
Ескерту. Шешім қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады (Қарағанды облысы Қарқаралы аудандық мәслихатының 03.03.2016 № 51 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзін басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы N 183 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" N 753 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 29 наурыздағы "2011 жылы Қарқаралы ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алуға кредит түрінде әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" N 32/321 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 8-13-98 болып тіркелген, "Қарқаралы" газетінің 2011 жылғы 14 мамырдағы N 37-38 (10953) сандарында жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтағы "алты жүз отыз" деген сөздер "бір мың бес жүз" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
40-сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
Е. Қасымжанов
КЕЛІСІЛДІ
"Қарқаралы ауданының экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
Мемлекеттік мекемесінің бастығы
_______________ Б. Берниязов

О внесении изменения в решение районного маслихата от 29 марта 2011 года N 32/321 "О предоставлении мер социальной поддержки в виде подъемного пособия и кредита для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Каркаралинского района в 2011 году"
Решение XXXX сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 18 октября 2011 года N 40/399. Зарегистрировано Управлением юстиции Каркаралинского района Карагандинской области 9 ноября 2011 года N 8-13-108. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 3 марта 2016 года № 51)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока, на который решение было принято (письмо Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 03.03.2016 № 51).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года N 753 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года N 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каркаралинского районного маслихата от 29 марта 2011 года N 32/321 "О предоставлении мер социальной поддержки в виде подъемного пособия и кредита для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Каркаралинского района в 2011 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-13-98, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 14 мая 2011 года N 37-38 (10953)), следующее изменение:
в пункте 2 слово "шестисоттридцатикратный" заменить словами "одну тысячу пятисоткратный".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель 40 сессии,
исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
Е. Касымжанов
СОГЛАСОВАНО
Начальник Государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Каркаралинского района"
_________________ Берниязов Б.

17 қазан 2011 жыл

17 октября 2011 год