2011 жылға біржолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы N 342 шешімі. Қарағанды облысы Осакаров ауданының Әділет басқармасында 2011 жылы 29 сәуірде N 8-15-142 тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Заңының 36 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

Об установлении стоимости разовых талонов на 2011 год
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 29 марта 2011 года N 342. Зарегистрировано Управлением юстиции Осакаровского района Карагандинской области 29 апреля 2011 года N 8-15-142. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:

1. 2011 жылға базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарлар өткізу, жұмыстар орындау, қызметтер көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандарға, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғаларға арналған біржолғы талонның құны қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың ауданның бюджеттік саясаты мен әлеуметтік – экономикалық дамуы бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін (И.М. Шакирбеков).

1. Установить стоимость разового талона для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка на 2011 год согласно приложения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджетной политики и социально-экономического развития района (Шакирбеков И.М.).

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
И. Шакирбеков
Хатшы
К. Саккулаков
2011 жылғы 29 наурыздағы
Осакаров аудандық мәслихатының
44 сессиясының N 342 шешіміне
қосымша
2011 жылға базар аумағындағы дүңгіршектердегі, стационарлық үй-жайлардағы (оқшауланған блоктардағы) сауданы қоспағанда, базарларда тауарларды өткізумен, жұмыстарды орындаумен, қызмет көрсету жөніндегі қызметтерді жүзеге асыратын Қазақстан Республикасының азаматтары мен оралмандарға, дара кәсіпкерлер мен заңды тұлғаларға арналған біржолғы талондардың құны
Базардың атауы
Мамандандыру
Сауда орнының түрі
Сауда орнының көлемі, шаршы метр
1 шаршы метр алаң үшін айлық есептік көрсеткіштен % алым ставкасы
1
2
3
4
5
Осакаров ауданының базарлары
Азық-түліктік
Ет сату
6,3
3,8
Азық-түлік

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
И. Шакирбеков
Секретарь
К. Саккулаков
Приложение
к решению N 342, 44 сессии
Осакаровского районного маслихата
от 29 марта 2011 года
Стоимость разовых талонов для граждан Республики Казахстан, оралманов, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка на 2011 год
Наименование рынка
Специализация
Вид торгового места
Площадь торгового места, квадратный метр
Ставка сбора за 1 квадратный метр площади в % от месячного расчетного показателя
1
2
3
4
5
Рынки Осакаровского района
Продуктовый
Мясной
6,3
3,8
Продукты