Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2011 жылғы 25 ақпандағы N 40/2-1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2011 жылы 11 наурызда N 10-1-170 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2013 жылғы 16 шілдедегі N 19/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 16.07.2013 N 19/2 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" 1995 жылғы 17 наурыздағы Заңының 10 бабын басшылыққа ала отырып, Қызылорда қаласының әкімдігінің бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу үшін орындарды белгілеу туралы ұсынысын қарап, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда қаласы бойынша бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу үшін белгіленген орындар қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың
кезектен тыс ХХХХ
сессиясының төрағасы                      Қ. САҚТАҒАНОВ
Қызылорда қалалық хатшысы                 И. ҚҰТТЫҚОЖАЕВ
Қызылорда қалалық мәслихатының
2011 жылғы 25 ақпандағы
кезектен тыс XXXХ сессиясының
N 40/2-1 шешімімне
қосымша
Қызылорда қаласы бойынша бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу үшін белгіленген орындар
1. Облыстық халық шығармашылығын дамыту және продюссерлік орталығының ауласындағы саябақ (Әуелбеков көшесі, N 41).
2. М. Ералиева атындағы мәдениет үйінің ауласы (Қашаубаев көшесі, нөмірсіз).
3. Қызылжарма ауылдық округі, Батырбаев көшесі нөмірсіз (бұрынғы құс фабрикасы ғимаратының алаңы).
4. Белкөл кентіндегі ауылдық клубтың алаңы.
5. Тасбөгет кентіндегі "Жеңіс" саябағы.
6. Ақсуат ауылдық округіндегі клубтың алаңы.
7. Қызылөзек ауылдық округіндегі клубтың алаңы.
8. Қосшыңырау ауылдық округінің мәдениет үйінің алаңы.
9. Ақжарма ауылдық округіндегі клуб алаңы.
10. Талсуат ауылдық округіндегі клубтың алаңы.
11. Қарауылтөбе ауылдық округіндегі клубтың алаңы.

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 февраля 2011 года N 40/2-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 11 марта 2011 года за N 10-1-170. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16 июля 2013 года N 19/2
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 16.07.2013 N 19/2.
Руководствуясь статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", рассмотрев предложение Кызылординского городского акимата об определении мест для организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить места для организации мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по городу Кызылорда согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого опубликования.
Председатель
внеочередной XXXХ сессии
городского маслихата                   К. САКТАГАНОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата                   И. КУТТЫКОЖАЕВ
Приложение
к решению внеочередной XXXХ сессии
Кызылординского городского маслихата
от 25 февраля 2011 года N 40/2-1
Места для организации мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций по городу Кызылорда
1. Парк на территории областного центра народного творчества и продюссерства. (улица Ауельбекова, N 41).
2. Площадка перед зданием Дома культуры им. М. Ералиевой (улица Кашаубаева, без номера).
3. Аульный округ "Қызылжарма", улица Батырбаева, без номера (площадка перед зданием бывшей птицефабрики).
4. Площадка перед зданием сельского клуба поселка "Белкуль".
5. Парк "Жеңіс" поселка Тасбугет.
6. Площадка перед зданием клуба аульного округа Аксуат.
7. Площадка перед зданием клуба аульного округа Кызылозек.
8. Площадка перед зданием Дома культуры аульного округа Косшынырау.
9. Площадка перед зданием клуба аульного округа Акжарма.
10. Площадка перед зданием клуба аульного округа Талсуат.
11. Площадка перед зданием клуба аульного округа Карауылтобе.