Белкөл кенті және Бірқазан елді мекеніндегі көшелер мен тұйыққа атау беру туралы
Қызылорда қаласы Белкөл кент әкімінің 2011 жылғы 10 тамыздағы N 226 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қызылорда қалалық Әділет басқармасында 2011 жылы 08 қыркүйекте N 10-1-186 тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және қала әкімі жанындағы онамастикалық комиссиясының 2011 жылғы 24 мамырдағы N 2/3 ұйғарымына және Белкөл кенті тұрғындарының 2011 жылғы 17 мамырдағы N 1 хаттамасы, Бірқазан елді мекені тұрғындарының 2011 жылғы 17 мамырдағы N 2 хаттамасы негізінде, ШЕШЕМІН:
1. Сызбалық картаға байланысты Белкөл кентінде орналасқан мөлтек ауданға: Жаңа мөлтек ауданы атауы берілсін.
2. Сызбалық картаға байланысты Белкөл кентінде орналасқан көшелерге және тұйыққа: Жерұйық көшесі, Сарыарқа көшесі, Бірлік көшесі, Кәкім Әбдіқадыров атындағы көше, N 1 көше, N 2 көше, N 3 көше, N 4 көше, N 5 көше, N 6 көше, N 7 көше, Кәкім Әбдіқадыров атындағы тұйығы атаулары берілсін.
3. Сызбалық картаға байланысты Бірқазан елді мекенінде орналасқан көшелер мен бекетке: Бірқазан көшесі, Көкжиде бекеті, Көкжиде көшесі атаулары берілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Белкөл кенті әкімі аппаратының бас маманы Қ. Оспановқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен сәтінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
КЕНТ ӘКІМІ                                Д. ТАУБАЙ

О наименовании улиц и переулка поселка Белкуль и населенном пункте Бирказан
Решение акимата поселка Белкуль города Кызылорда от 10 августа 2011 года N 226. Зарегистрировано управлением юстиции города Кызылорда департамента юстиции Кызылординской области 08 сентября 2011 года за N 10-1-186
На основании статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании определения ономастической комиссии при акиме города Кызылорда N 2/3 от 24 мая 2011 года и согласно протокола N 1 от 17 мая 2011 года схода жителей поселка Белкуль, согласно протокола N 2 от 17 мая 2011 года схода жителей населенном пункте Бирказан РЕШИЛ:
1. Согласно схематической карте присвоить микрорайону поселка Белкуль следующие наименования: микрорайон Новый.
2. Согласно схематической карте присвоить наименования следующим улицам и переулку: улица Жеруйык, улица Сарыарка, улица Бирлик, улица имени Какима Абдикадирова, улица N 1, улица N 2, улица N 3, улица N 4, улица N 5, улица N 6, улица N 7, переулок имени Какима Абдикадирова.
3. Согласно схематической карте присвоить улицам и разъезду в населенном пункте Бирказан следующие наименования: улица Бирказан, разъезд Кокжиде, улица Кокжиде.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима поселка Белкуль К. Оспанову.
5. Настоящее решение вступает в силу с момента регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого дня официального опубликования.
АКИМ ПОСЕЛКА                              Д. ТАУБАЙ