Аудан көлемінде қоғамдық жұмысқа тартуға сотты болған азаматтар тартылатын қоғамдық жұмыстардың түрлерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 01 наурыздағы N 25 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаменті Арал аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 11 сәуірде N 10-3-181 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі N 121 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 11.04.2013 N 121 қаулысымен.
1997 жылғы 16 шілдедегі N 167 Қазақстан Республикасының Қылмыстық Кодексінің 42 бабын басшылыққа ала отырып, аудан көлемінде соттың шешімімен "Қоғамдық жұмысқа тарту" түріндегі жазаға сотты болған азаматтар тартылатын қоғамдық жұмыстардың түрлерін бекіту мақсатында Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан көлемінде қоғамдық жұмысқа тартуға сотты болған азаматтар тартылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Арал ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 11 қаңтардағы "2010 жылы аудан көлемінде қоғамдық жұмысқа тартуға сотты болған азаматтар тартылатын қоғамдық жұмыстардың түрлерін бекіту туралы" N 4 қаулысының (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 10-3-151 нөмірімен 2010 жылғы 8 ақпанда тіркелген, аудандық "Толқын" газетінің 2010 жылғы 17 ақпанындағы N 13 санында ресми жарияланған) және Арал ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 ақпанындағы "2011 жылы аудан көлемінде қоғамдық жұмысқа тартуға сотты болған азаматтар тартылатын қоғамдық жұмыстардың түрлерін бекіту туралы" N 16 қаулысының (Аудандық әділет басқармасының 2011 жылғы 25 ақпандағы N 2/909 санды хатымен заң сараптамасын жүргізбей пысықтау үшін кері қайтарылған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Б. Дабыловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Арал ауданының әкімі                        Н. Мұсабаев
"Келісілді"
Қылмыстық атқару
инспекциясының бөлім бастығы
______________ С. Сейталиев
"08" сәуір 2011 ж.
Аудан әкімдігінің
2011 жылғы "01" наурыздағы
N 25 қаулысымен бекітілген
қосымша
Аудан көлемінде қоғамдық жұмысқа тартуға сотты болған азаматтар тартылатын қоғамдық жұмыстардың түрлері:
1. Санитарлық тазарту жөніндегі жұмыстар
2. Көркейту-көгалдандыру жұмыстары

Об утверждении видов общественных работ в районе для привлечения граждан, осужденных на привлечение к общественным работам
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 01 марта 2011 года N 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Аральского района Кызылординской области 11 апреля 2011 года за N 10-3-181. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 11 апреля 2013 года N 121
Сноска. Утратило силу постановлением Аральского районного акимата Кызылординской области от 11.04.2013 N 121.
Руководствуясь статьей 42 Уголовного Кодекса Республики Казахстан N 167 от 16 июля 1997 года, в целях утверждения видов общественных работ в районе для привлечения граждан, осужденных решением суда к наказанию в виде "Привлечение к общественным работам" Акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению виды общественных работ для привлечения граждан, осужденных на привлечение к общественным работам в районе.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аральского района N 4 от 11 января 2010 года "Об утверждении видов общественных работ в районе для привлечения граждан, осужденных на привлечение к общественным работам в 2010 году" (зарегистрирован за N 10-3-151 08.02.2010 г. в перечне государственной регистрации нормативно-правовых актов, официально опубликован в газете "Толқын" от 17.02.2010 г. N 13), а также постановление акимата Аральского района N 16 от 14 февраля 2011 года "Об утверждении видов общественных работ в районе для привлечения граждан, осужденных на привлечение к общественным работам в 2011 году" (осуществлен возврат письмом районного управления юстиции N 2/909 от 25 февраля 2011 года, без проведения юридической экспертизы для уточнения).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Дабылова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Аральского района                     Н. Мусабаев
"Согласовано"
Начальник отдела Аральской районной
уголовной исполнительной инспекции
______________ С. Сейталиев
"08" апреля 2011 г
Приложение утверждено
постановлением акимата района
N 25 от "01" марта 2011 года
Виды общественных работ в районе для привлечения граждан, осужденных на привлечение к общественным работам
1. Работы по санитарной очистке
2. Благоустройство и озеленение