Базарларда, сауда қатарлары мен белгіленген орындарда тауар сатуға және түрлі кәсіпкерлік қызметпен айналысатын тұлғаларға құқық беретін бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 19 ақпандағы N 267 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаменті Қазалы аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 16 наурызда N 10-4-143 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 желтоқсандағы N 356 хатымен)

Об установлении стоимости разовых талонов, дающих право лицам, заниматься предпринимательской деятельностью, услугами по продаже товаров на рынках, в торговых рядах, в обозначенных местах
Решение Казалиснкого районного маслихата Кызылординской области от 19 февраля 2011 года N 267. Зарегистрировано Управление юстиции Казалинского района Кызылординской области 16 марта 2011 года за N 10-4-143. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11 декабря 2012 года N 356

Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2012.12.11 N 356 хатымен.
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 36 бабының 6 тармағын және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабын басшылыққа ала отырып, Қазалы аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения -  письмо Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 11.12.2012 N 356.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О введении в действие Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Аудан көлеміндегі базарларда, сауда қатарлары мен белгіленген орындарда тауар сатуға және түрлі кәсіпкерлік қызметпен айналысатын тұлғаларға құқық беретін бір жолғы талондардың құны 2011 жылға қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХХІІI сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы                  Т. Бөріқұлақов
Аудандық Мәслихаттың

1. Установить ставки применения стоимости разовых талонов, дающих право лицам, заниматься предпринимательской деятельностью, услугами по продаже товаров на рынках, в торговых рядах, в обозначенных местах на 2011 год, согласно приложении к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие через десять дней со дня его официального опубликования.
Председатель внеочередной
XXXIII сессии районного Маслихата,
секретарь районного маслихата                 Т. Боркулаков
Приложение
к решению N 267 внеочередной
ХХХІІІ сессии районного маслихата