Шақыру жасындағы азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 28 наурыздағы N 1027 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаменті Жаңақорған аудандық Әділет басқармасында 2011 жылы 04 сәуірде N 10-7-137 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012 жылғы 12 желтоқсандағы N 1/1-1/2588 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2012.12.12 N 1/1-1/2588 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, "Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы" Заңының 1923-баптарына және "Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті әскери қызметке шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы N 1163 Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы "Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткізу ережесін бекіту туралы" N 623 қаулысына сәйкес, Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандағы шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгілеген мерзімін өткермеген азаматтарды "Жаңақорған ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі арқылы (келісімі бойынша) 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру жүргізілсін.
2. Азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу үшін аудандық шақыру комиссиясы құрылсын және оның құрамы N 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін. Шақыру комиссиясының жұмысын ұйымдастыру және үйлестіру "Жаңақорған ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінен (С. Әлімбетов, келісімі бойынша) сұралсын.
3. Аудандық шақыру комиссияның құрамынан әскерге шақырушы
азаматтарды медициналық куәландырудан өткізетін аудандық медициналық комиссия құрылып, оның құрамы N 2 қосымшаға сай бекітілсін. "Жаңақорған аудандық емханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынынан (Ж. Абдусаметов, келісімі бойынша) медициналық комиссия құрамына білікті дәрігерлер мен орта буынды медицина қызметкерлерін бөлу, белгіленген тәртіппен әскерге шақыру пункттерін дәрі-дәрмекпен, медициналық құрал-саймандармен және жабдықтармен қамтамасыз ету сұралсын.

Об очередном призыве граждан призывного возраста на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 28 марта 2011 года N 1027. Зарегистрировано Управлением юстиции Жанакорганского района Кызылординской области 04 апреля 2011 года за N 10-7-137. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 12 декабря 2012 года N 1/1-1/2588)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 12.12.2012 N 1/1-1/2588).
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 1923 Закона "О воинской обязанности и воинской службе", Указа Президента Республики Казахстан за N 1163 от 3 марта 2011 года "Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре- декабре 2011 года" и на основании Постановления Правительства Республики Казахстан N 623 от 30 июня 2006 года "Об утверждении Правил подготовки молодежи к воинской службе и проведения призыва граждан на срочную воинскую службу" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Провести в установленные сроки мероприятия по призыву на срочную воинскую службу граждан, в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих право на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года через государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жанакорганского района Кызылординской области" (Алимбетов С. по согласованию)
2. Создать районную призывную комиссию для проведения призыва граждан на срочную воинскую службу и утвердить его состав согласно приложению N 1. Координацию и организацию работы призывной комиссии возложить на государственное учреждение "Отдел по делам обороны Жанакорганского района" (Алимбетов С. по согласованию).
3. В составе районной комиссии в целях организации проведения медицинского освидетельствования граждан на срочную воинскую службу создать медицинскую комиссию согласно приложению N 2. Государственному коммунальному казенному предприятию "Жанакорганская районная поликлиника" (Абдусаметов Ж, по согласованию) выделить в состав медицинской комиссии квалифицированных врачей-спецалистов и среднего медицинского персонала, имеющих соответствующее образование и стаж работы, а также в установленном порядке обеспечить призывной пункт лекарственными препаратами, медицинскими инструментами и оборудованием.

4. Азаматтарды әскерге шақыру кестесі N 3 қосымшаға сай бекітілсін. Аудандағы барлық кент және ауылдық округ әкімдері өз әкімшілік аумағындағы әскерге шақырушыларды жергілікті әскери басқару органдарына шақырылғаны туралы хабардар етуді және олардың осы кестеге сәйкес шақыру учаскелеріне келуін қамтамасыз етсін.
5. "Жаңақорған аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (М. Ауанов), аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімнің сұранысына сай, азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу кезеңіне ақылы қоғамдық жұмыстарға тартылған азаматтарды бөлуді ұйымдастырсын.
6. "Жаңақорған аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Б. Абжапбаров, келісімі бойынша):
1) әскери міндеттілікті орындаудан жалтарған тұлғаларды іздестіруді;
2) шақыру комиссиясының жиын пунктінде қоғамдық тәртіпті қамтамасыз ету және шақырылғандардың жүру маршруттарында қоғамдық тәртіпті сақтауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
7. "Жаңақорған аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Ә. Сыздықов) әскери қызметке шақырылғандарды салтанатты жағдайда шығарып салу күндерінде әскерге шақырылған жастар алдында концерттер, жиын пункітінде әскери-патриоттық тақырыптардағы көркем суретті және деректі фильмдерді көрсетуді ұйымдастырсын.
8. "Аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (С. Әлімбетов, келісімі бойынша) осы қаулыны орындау бойынша атқарылған жұмыстар туралы 2011 жылдың 10 шілдесіне және 2012 жылдың 15 қаңтарына аудан әкіміне ақпарат беру ұсынылсын.
9. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Б. Ибрагимовке жүктелсін.
10. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 5 сәуірдегі "Азаматтарды 2010 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында мерзімді әскери қызметке шақыру туралы" N 666 қаулысының (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12 сәуір 2010 N 10-7-95 номерімен тіркелген, "Жаңақорған тынысы" газетінің 2010 жылғы 17 сәуірдегі N 31 санында ресми жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
11. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңақорған ауданының әкімі                     Б. Еламанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жаңақорған аудандық емханасы"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорынының бас дәрігерінің
міндетін атқарушы
Абдусаметов Жақсылық Әбілқасымұлы
____________ "28" наурыз 2011ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңақорған аудандық ішкі істер бөлімі
бастығының міндетін атқарушы
Абжапбаров Бағдат Абшекенұлы
____________ "28" наурыз 2011ж.
"КЕЛІСІЛДІ"
Жаңақорған аудандық қорғаныс істері
жөніндегі бөлім бастығы
Әлімбетов Сабырхан Қалиханұлы
_______________ "28" наурыз 2011ж.
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
"28" наурыздағы N 1027
қаулысына N 1 қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының
Қ Ұ Р А М Ы
Әлімбетов Сабырхан Қалиханұлы
- аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығы, комиссия төрағасы (келісімі бойынша)
Нәрзілдаұлы Қуаныш
– аудан әкімі аппаратының заңгер-маманы, комиссия төрағасының орынбасары.
Комиссия мүшелері:
Утжанов Чингис Кубеевич
– аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру бөлімшесінің бастығы (келісімі бойынша)
Жақсыбеков Ерзақ Өмірзақұлы
– аудандық ішкі істер бөлімі бастығының орынбасары (келісімі бойынша)
Қаратаева Алғатай Әбітайқызы
– аудандық емхананың терапия бөлімінің меңгерушісі, медициналық комиссияның төрайымы (келісімі бойынша)
Нәлібаева Гүлнұр
– аудандық психологиялық-педогогикалық кабинетінің психологі (келісімі бойынша)
Раева Эльмира
– аудандық емхананың медбикесі, комиссия хатшысы (келісімі бойынша)
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
"28" наурыздағы N 1027
қаулысына N 2 қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамындағы медициналық комиссияның құрамы:
1
Қаратаева Алғатай Әбітақызы
– аудандық емхананың терапия бөлімінің меңгерушісі, медициналық комиссия төрайымы
дәрігерлер:
1
Альходжаев Сұлтанбек
– аудандық емхананың хирургі
2
Алдабергенов Сарыбай
- аудандық емхананың тіс дәрігері
3
Әжібеков Бақытжан
– аудандық емхананың көз аурулары дәрігері
4
Дүйсенов Қайрат
– аудандық емхананың лор дәрігері
5
Усеинов Сакен
- аудандық тері аурулары диспансерінің дәрігері
6
Төлегенов Бекболат
– аудандық емхананың жүйке ауруы дәрігері
7
Утетлеуова Рабиля
- өкпе аурулары ауруханасының фтизиаторы
8
Жапар Темір
– аудандық емхананың невропатологі
9
Рахманов Нұрлан
– аудандық емхананың нарколог дәрігері
10
Жунисов Ришат
– аудандық емхананың терапевті
медбикелер:
1
Раманқұлова Закира Шарақызы
- аудандық емхананың медбикесі
2
Реева Эльмира Пернеханқызы
- аудандық емхананың медбикесі
3
Сахиева Айгүл Нарзулдақызы
– аудандық емхананың медбикесі
4
Рысбаева Айгерім
– аудандық емхананың медбикесі
5
Тасаева Пернеш
- аудандық өкпе аурулары диспансерінің медбикесі
Аудан әкімдігінің 2011 жылғы
"28" наурыздағы N 1027
қаулысына N 2 қосымша
Жаңақорған ауданы бойынша 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында азаматтарды әскерге шақыру кестесі 2011 жылғы көктемгі мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу
К Е С Т Е С І
Р/с Ауылдық округтер тізімі Сәуір айы

4. Утвердить график призыва граждан на воинскую службу согласно приложению N 3. Всем акимам аульных округов и кентов известить о призыве призывников соответствующей административной территории и согласно графику организовать явку граждан на призывной участок местного органа военного управления.
5. Государственному учреждению "Районный отдел занятости и социальных програм" (М.Ауанов) по запросу районного отдела по делам обороны выделить необходимое количество лиц, привлеченные на общественные работы во время призыва граждан на срочную воинскую службу.
6. Государственному учреждению "Жанакорганский районный отдел внутренних дел" (Абжаппаров Б. по согласованию):
1) розыск граждан уклонившихся от воинской обязанности во время призыва;
2) обеспечить общественный порядок в призывном пункте и маршруты следования призывников во время призыва.
7. Государственному учреждению "Жанакорганский районный отдел культуры и развития языков" (А.Сыздыков) в дни призыва молодежи на воинскую службу организовать торжественные проводы, концерты, в призывных пунктах организовать показ художественных и документальных фильмов в духе военно-патриотических тем.
8. Предлагается государственному учреждению "Отдел по делам обороны Жанакорганского района Кызылординской области" (Алимбетов С. по согласованию) представлять информацию районному акимату о проделанной работе по данному постановлению к 10 июля 2011 года и 15 января 2012 года.
9. Контроль за исполнение постановления возложить на заместителя акима района Ибрагимова Б.
10. Считать утратившим силу постановления акимата района от 5 апреля 2010 N 666 "Об очередном призыве граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года" (официально опубликованный в газете "Жаңақорған тынысы" N 31 от 17 апреля 2010 года, зарегистрированный под N 10-7-95 от 12 апреля 2010 года в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов)
11. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакорганского района                Б. Еламанов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности главного
врача государственного коммунального
казенного предприятия "Жанакорганская
районная поликлиника"
Абдусаметов Жаксылык Абилкасымулы
____________ "28" марта 2011 г.
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности начальника
Жанакорганским отделом внутренных дел
Абжапбаров Багдат Абшекенулы
____________ "28" марта 2011 г.
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник отдела по делам обороны
Жанакорганского района
Алимбетов Сабырхан Калиханулы
____________ "28" марта 2011 г.
Приложение N 1 к постановлению
акимата района N 1027
от "28" марта 2011 года
СОСТАВ
районной призывной комиссии
Алимбетов Сабырхан Калиханулы - начальник отдела по делам обороны Жанакорганского района, председатель комиссии (по согласованию)
Нарзидаулы Куаныш - юрист аппарата акима района, заместитель председателя комиссии
члены комиссии:
Утжанов Чингис Кубеевич - начальник отделения набора и призыва районного отдела по делам обороны (по согласованию)
Жаксыбеков Ерзак Умирзакулы - заместитель начальника районного отдела внутренних дел (по согласованию)
Каратаева Алгатай Абитакызы – заведующая терапевтическим отделением районной поликлиники, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Налибаева Гульнур - психолог районного педагогика - психологического кабинета (по согласованию)
Раева Эльмира - медсестра районной поликлиники, секретарь комиссии (по согласованию)
Приложение N 2 к постановлению
акимата района N 1027
от "28" марта 2011 года
Состав медицинской комиссии при районной призывной комиссии:
Каратаева Алгатай Абитакызы – заведующая терапевтическим отделением районной поликлиники, председатель медицинской комиссии
врачи:
Альходжаев Султанбек - хирург районной поликлиники,
Алдабергенов Сарыбай - стоматолог районной поликлиники,
Ажибеков Бахытжан - окулист районной поликлиники,
Дуйсенов Кайрат - ЛОР районной поликлиники,
Усеинов Сакен - дерматолог районного диспансера кожных заболевании,
Толегенов Бекболат - психиатр районной поликлиники,
Ильясов Газиз Орманович -врач-фтизиатр районного тубдиспансера,
Жапар Темир - невропатолог районной поликилиники,
Рахманов Дастан - нарколог районной поликлиники,
Жунисов Ришад - терапевт районной поликлиники.
медсестры:
Раманкулова Закира Шораевна - медсестра районной поликлиники,
Раева Эльмира Пернехановна - медсестра районной поликлиники,
Утеева Роза - медсестра районной поликлиники,
Рыспайкызы Айгерим - медсестра районной поликлиники,
Тасаева Пернеш - медсестра районного тубдиспансера.
Приложение N 3 к постановлению
акимата района N 1027
от "28" марта 2011 года
График
прохождения очередного весеннего призыва на воинскую службу в 2011 году
N п/п Список аульных округов Апрель