"Тереңөзек кенті шекарасын бекіту туралы" 2008 жылғы 22 қазандағы аудан әкімдігінің N 545 Қаулысына және аудандық мәслихаттың N 104 Шешіміне өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 524 қаулысы және Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2011 жылғы 15 желтоқсандағы N 370 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2012 жылы 10 қаңтарда N 10-8-166 тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі N 236 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Сырдария аудандық мәслихатының 30.04.2014 N 236 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабын басшылыққа ала отырып Сырдария аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕМІЗ және Сырдария аудандық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. "Тереңөзек кенті шекарасын бекіту туралы" 2008 жылғы 22 қазандағы аудан әкімдігінің N 545 Қаулысына және аудандық мәслихаттың N 104 Шешіміне (Әділет басқармасында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік Тіркеу тізілімінде 2008 жылғы 28 қарашада мемлекеттік тіркеу N 10-8-76, "Тіршілік тынысы" газетінің 2008 жылғы 03 желтоқсандағы N 96 шығарылымында жарияланған) мынадай өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
Аталған қаулы мен шешімнің бірінші абзацындағы "жергілікті мемлекеттік басқару" деген сөздерден кейін "және өзін-өзі басқару" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы БІРЛЕСКЕН ҚАУЛЫ және ШЕШІМ қолданысқа жарияланған күннен бастап енгізіледі.
Аудан әкімі                                        С. Тауипбаев
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс ХХХХІІІ сессиясының төрағасы                   Р. Есенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы                       А. Атақаев

О внесении изменения и дополнения в Постановление районного акимата N 545 и Решение районного маслихата N 104 от 22 октября 2008 года "Об утверждении границы поселка Теренозек"
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 15 декабря 2011 года N 524 и Решение Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 15 декабря 2011 года N 370. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 января 2012 года за N 10-8-166. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 30 апреля 2014 года N 236
Сноска. Утратило силу решением Сырдарьинского районного маслихата Кызылординской области от 30.04.2014 N 236.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕМ и Сырдарьинский районный маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести в Постановление районного акимата N 545 и Решение районного маслихата N 104 от 22 октября 2008 года "Об утверждении границы поселка Теренозек" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером N 10-8-76 от 28 ноября 2008 года, опубликовано в газете "Тіршілік тынысы" от 03 декабря 2008 года N 96) следующее изменение и дополнение:
В первом абзаце указанного постановления и решения, после слов "государственном управлении" дополнить словами "и самоуправлении".
2. Настоящее СОВМЕСТНОЕ ПОСТАНОВЛЕНИЕ И РЕШЕНИЕ вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                     С. Тауипбаев
Председатель
внеочередной ХХХХIIІ сессий
районного маслихата                             Р. Есенов
Секретарь
районного маслихата                             А. Атакаев