Барлық кандидаттардың сайлаушыларымен кездесуі үшін шарттық негізде үй - жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 02 тамыздағы № 439 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 09 тамызда № 11-2-169 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 8 желтоқсандағы 2011 жылғы № 737 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 08.12.2011 № 737 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан
Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының
28-бабының 4 және 6 - тармағына сәйкес, Жаңаөзен қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ
ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Парламент Сенатының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары Жаңаөзен қаласы мен Теңге, Қызылсай ауылдарында 1 - қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар 2 - қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж. Айсабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
О. Сарбөпеев
Келісілді:
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б. Базылов
02 тамыз 2011 жыл
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 02 тамыздағы
№ 439 қаулысына
1 - қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Жаңаөзен қаласы бойынша:
1) Маңғыстау көшесі, "Өркен" шағынауданындағы № 20 үйінің сол жағынан 40 метр қашықтықта орналасқан тақта;
2) Сатпаев көшесі, "Тәуелсіздік" алаңының алдынан 20 метр қашықтықта орналасқан тақта;
3) Сатпаев көшесі, "Шаңырақ" шағынауданындағы № 27 үйінің сол жағынан 30 метр қашықтықта орналасқан тақта;
4) Қосқұлақов көшесі, "Самал" шағынауданындағы № 11/26 үйінің көше жағынан 30 метр қашықтықта орналасқан тақта;
5) Бейбітшілік көшесі, "Мұнайшы" мәдениет үйі ғимаратының сол жағынан 30 метр қашықтықта орналасқан тақта;
6) "Ақсу" шағынауданындағы № 18 орта мектебінің алдынан 40 метр қашықтықта орналасқан тақта;
7) Қалалық перзентхана ғимаратының сол жағынан 20 метр қашықтықта орналасқан тұрғылық.
Теңге ауылы бойынша:
1) Марабаев даңғылы, "Болашақ" дүкенінің алдынан 40 метр қашықтықта орналасқан тақта.
Қызылсай ауылы бойынша:
1) № 4 орта мектебінің алдынан 200 метр қашықтықта орналасқан тақта.
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 02 тамыздағы
№ 439 қаулысына
2 - қосымша
Сайлаушылармен кездесуі үшін берілетін үй - жайлар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставление на договорной основе помещений для встреч с избирателями для всех кандидатов
Постановление акимата города Жанаозен от 02 августа 2011 года № 439. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 09 августа 2011 года № 11-2-169. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 8 декабря 2011 года № 737.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 08.12.2011 № 737 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии пункта 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению 1 в городе Жанаозен и аулах Тенге, Кызылсай определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан.
2. Согласно приложению 2 предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ж. Айсабаева.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города
О. Сарбопеев
Согласовано:
Председатель Жанаозенской городской
избирательной комиссии
Б. Базылов
02 августа 2011 год
Приложение 1
к постановлению акимата города Жанаозен
от 02 августа 2011 года № 439
Места для размещения агитационных печатных материалов
По городу Жанаозен:
1) Щит, расположенный в 40 метрах от левой стороны дома № 20 микрорайона "Оркен", улица Мангистау;
2) Щит, расположенный в 20 метрах спереди площади "Независимости", улица Сатпаева;
3) Щит, расположенный в 30 метрах от левой стороны дома № 27 микрорайона "Шанырак", улица Сатпаева;
4) Щит, расположенный в 30 метрах стороны улицы дома № 11/26 микрорайона "Самал", улица Коскулакова;
5) Щит, расположенный в 30 метрах от здания дома культуры "Мунайшы", улица Бейбитшилик;
6) Щит, расположенный в 40 метрах спереди средней школы № 18 микрорайона "Аксу";
7) Тумба, расположенная в 20 метрах от левой стороны здания городского родильного дома.
По аулу Тенге:
1) Щит, расположенный в 40 метрах спереди магазина "Болашак", проспект Марабаева.
По аулу Кызылсай:
1) Щит, расположенный в 200 метрах спереди средней школы № 4
Приложение 2
к постановлению акимата города Жанаозен
от 2 августа 2011 года № 439
Помещения предоставляемые для встреч с избирателями

1. Жаңаөзен қаласы – қалалық оқушылар шығармашылық үйінің мәжіліс залы, "Мұнайшы" мәдениет үйінің концерт залы.
2. Теңге аулы – № 17 орта мектептің мәжіліс залы.
3. Қызылсай аулы – № 4 орта мектептің мәжіліс залы.

1. Город Жанаозен – актовый зал дома творчества школьников, концертный зал дома культуры "Мунайшы".
2. Аул Тенге – актовый зал средней школы № 17.
3. Аул Кызылсай – актовый зал средней школы № 4.