Жаңаөзен қаласының көшелері мен құрамдас бөліктеріне атау беру және атауларын өзгерту туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 26 тамыздағы № 523 қаулысы, Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 2011 жылғы 24 тамыздағы № 43/308 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 06 қазанда № 11-2-174 тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 13 бабының 5)- тармақшасына сәйкес, Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Жаңаөзен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе - жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 07.07.2015 № 681 қаулысымен және Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 08.07.2015 № 39/318 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы шешімге қоса берілген схемалық картаға сәйкес орналасқан Жаңаөзен қаласының көшелері мен құрамдас бөліктеріне келесі атаулар берілсін:
1) шағынаудан – "Рауан";
2) Бұрғышылар Аллеясы;
3) Бітім Қыдырбаев;
4) Ноқат Дербісов;
5) Жайлаубай Тлеуов.
2. "Қазақстанның 50 жылдығы" көшесі "Рахмет Өтесінов" көшесі болып атауы өзгертілсін.
3. Жаңаөзен қалалық сәулет және қала құрылысы бөліміне (Б.Бәлиұлы) қаланың жаңадан ашылған көшелері мен құрамдас бөліктерінің атауларын орнатып қою тапсырылсын.
4. Осы шешім мен қаулының орындалуын бақылау Жаңаөзен қалалық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму, бюджет, құрылыс, өнеркәсіп, тұрғын үй және коммуналдық шаруашылығы, көлік және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (комиссия төрағасы Е.Өтеев) және Жаңаөзен қаласы әкімінің орынбасарына (С.Сейдалиев) жүктелсін.
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 05.07.2016 № 349 қаулысымен және Маңғыстау облысы Жаңаөзен қалалық мәслихатының 07.07.2016 № 4/34 шешімімен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Мамаев
Қала әкімі О.Сарбөпеев
Қалалық мәслихат хатшысы С.Машқұлов

О наименовании и переименовании улиц и составных частей города Жанаозен
Постановление акимата города Жанаозен Мангистауской области от 26 августа 2011 года № 523, решение Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 24 августа 2011 года № 43/308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 06 октября 2011 года № 11-2-174
В соответствии с подпунктом 5) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года " Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ и Жанаозенский городской маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула- в редакции постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 07.07.2015 № 681 и решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 08.07.2015 № 39/318(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить следующие наименования улицам и составным частям города Жанаозен, расположенных в соответствии с прилагаемой к настоящему решению схематической картой:
1) микрорайон – "Рауан";
2) Аллея Буровиков;
3) Битим Кыдырбаев:
4) Нокат Дербисов;
5) Жайлаубай Тлеуов
2. Переименовать улицу "50 лет Казахстану" в улицу "Рахмет Утесинов".
3. Жанаозенскому городскому отделу архитектуры и градостроительства (Б.Балиулы) поручить установление наименований вновь открывшихся улиц города и его составных частей.
4. Контроль за исполнением настоящего решения и постановления возложить на постоянную комиссию Жанаозенского городского маслихата по вопросам социально-экономическое развития, бюджета, строительства, промышленности, жилищное и коммунальное хозяйства, транспорта и предпринимательства (председатель комиссии Утеев Е.) и заместителю акима города Жанаозен (Сейдалиев С.).
Сноска. Пункт 4 - в редакции постановления акимата города Жанаозен Мангистауской области от 05.07.2016 № 349 и решением Жанаозенского городского маслихата Мангистауской области от 07.07.2016 № 4/34(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
5. Настоящее решение вводится в действие по истечение десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии С.Мамаев
Аким города О.Сарбопеев
Секретарь городского маслихата С.Машкулов