Барлық кандидаттар үшін сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 667 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 қарашада № 11-2-177 тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 4 сәуірдегі № 190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 04.04.2018 № 190 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28-бабының 4 және 6 - тармағына сәйкес Жаңаөзен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті мәжілісінің және мәслихаттарының депутаттығына барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары Жаңаөзен қаласы мен Теңге, Қызылсай ауылдарында 1 - қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Кандидаттардың сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй - жайлар 2 - қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау қала әкімінің орынбасары Ж. Айсабаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
О. Сарбөпеев
Келісілді:
Жаңаөзен қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Б. Базылов
21 қараша 2011 жыл
2011 жылғы 21 қараша № 667
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысына
1 - қосымша
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Жаңаөзен қаласының әкімдігінің 28.01.2012 № 233(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Президенттігіне, Парламенттің, мәслихаттардың депутаттығына кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Жаңаөзен қаласы
1) Маңғыстау көшесіндегі "Өркен" шағынауданының № 20 үйінің жанында орнатылған ақпараттық стенд;
2) Сәтпаев көшесіндегі қала әкімдігі ғимаратының қарсысында орнатылған ақпараттық стенд;
3) Сәтпаев көшесіндегі "Шаңырақ" шағынауданындағы № 27 үйдің қарсысында орнатылған ақпараттық стенд;
4) Қосқұлақов көшесіндегі "Самал" шағынауданындағы № 11/26 үйдің қарсысында орнатылған ақпараттық стенд;
5) "Мұнайшы" мәдениет үйі ғимаратының алдында орнатылған ақпараттық стенд.
Теңге ауылы
Марабаев даңғылындағы "Болашақ" дүкенінің алдында орнатылған ақпараттық стенд.
Қызылсай ауылы
№ 4 Сүгір Бегендікұлы атындағы орта мектеп ғимаратының қарсысында орнатылған ақпараттық стенд.
Рахат ауылы
№ 18 орта мектеп ғимаратының қарсысында орнатылған ақпараттық стенд.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений на договорной основе для встреч с избирателями для всех кандидатов
Постановление акимата города Жанаозен от 21 ноября 2011 года № 667. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 28 ноября 2011 года № 11-2-177. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 4 апреля 2018 года № 190
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жанаозен Мангистауской области от 04.04.2018 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии пункта 4 и 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Жанаозен ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Согласно приложению 1 в городе Жанаозен и аулах Тенге, Кызылсай определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в депутаты мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан.
2. Согласно приложению 2 предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Ж. Айсабаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города
О. Сарбопеев
Согласовано:
Председатель Жанаозенской городской
избирательной комиссии
Б. Базылов
21 ноября 2011 год
Приложение - 1
к постановлению акимата города Жанаозен
от 21 ноября 2011 года № 667
Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата города Жанаозен от 28.01.2015 № 233(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Места размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в Президенты, депутаты Парламента и маслихатов Республики Казахстан
Город Жанаозен
1) Информационный стенд, установленный по улице Мангистау возле дома № 20 микрорайона "Оркен";
2) Информационный стенд, установленный напротив здания городского акимата по улице Сатпаева;
3) Информационный стенд, установленный по улице Сатпаева напротив дома №27 микрорайона "Шанырак";
4) Информационный стенд, установленный по улице Коскулакова напротив дома №11/26 микрорайона "Самал";
5) Информационный стенд, установленный перед зданием дома культуры "Мунайшы".
Село Тенге
Информационный стенд, установленный перед магазином "Болашак" по проспекту Н. Марабаева.
Село Кызылсай
Информационный стенд, установленный напротив здания средней школы №4 имени Сугира Бегендикулы.
Село Рахат
Информационный стенд, установленный напротив здания средней школы №18.
Приложение - 2
к постановлению акимата города Жанаозен

2011 жылғы 21 қараша № 667
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің қаулысына
2 - қосымша
Ескерту. 2 - қосымша жаңа редакцияда - Жаңаөзен қаласының әкімдігінің 10.03.2015 № 382(жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Сайлаушылармен кездесу үшін берілетін үй-жайлар
Жаңаөзен қаласы:
оқушылар шығармашылық үйі;
"Мұнайшы" мәдениет үйі;
"Арман" сауда үйінің мәжіліс залы;
Теңге ауылы:
"№ 17 орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы;
Қызылсай ауылы:
"Жаңаөзен қаласының № 4 Сүгір Бегендікұлы атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы;
Рахат ауылы:
"Жаңаөзен қаласы № 18 орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің акт залы.

от 21 ноября 2011 года № 667
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата города Жанаозен от 10.03.2015 № 382(вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Помещения предоставляемые для встреч
Город Жанаозен
дом творчества школьников;
дом культуры "Мунайшы";
торговый дом "Арман" зал заседаний;
Село Тенге
актовый зал государственного учреждения
"Средняя школа № 7";
Село Кызылсай
актовый зал государственного учреждения
"Средняя школа № 4 имени Сугира
Бегендикулы города Жанаозен";
Село Рахат
актовый зал государственного учреждения
"Средней школа № 18 города Жанаозен".