"Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы" Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 949 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 684 қаулысы. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 11-2-178 тіркелді
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148, «Халықты жұмыспен қамту туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңдарына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурызындағы № 316 қаулысымен бекітілген «Жұмыспен қамту 2020» бағдарламасын іске асыру мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру туралы» Жаңаөзен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 949 қаулысына (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11-2-151 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 2 ақпандағы № 5/1496/ «Жаңаөзен» газетінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
«Жұмыспен қамту 2020 шеңберіндегі Халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші және құрушы шаруашылық мекемелердің тізбесі және еңбекақы мөлшері» 3 - қосымшаға сәйкес толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қ.Боранбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен кезден бастап күшіне енеді және алғаш ресми жариялағаннан соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                              О.Сарбөпеев
Жаңаөзен қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 949 қаулысына 3 - қосымша
Жұмыспен қамту 2020 шеңберінде халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші және құрушы шаруашылық мекемелердің тізбесі және еңбекақы мөлшері
Кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелердің тізімі
Әлеуметтік жұмыс орны (адам)
Жұмыс түрлері, көлемі және мерзімі
Қаржыландыру көздері мен еңбекақы мөлшері
Айлық еңбекақы мөлшері (теңге)
Республикалық бюджеттен өтемақы (теңге)
1
«Жаңаөзен политехника-лық колледжі» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктестігі
1
Келісімге сай
Келісімге сай
26000
2
«Тулпар курлыс фирмасы» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктестігі
7
Келісімге сай
Келісімге сай
26000
3
Жеке кәсіпкер «Айтанов Олжас Есенбайұлы»
4
Келісімге сай
Келісімге сай
26000
4
«Темир-Н» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктестігі
6
Келісімге сай
Келісімге сай
26000
5
«Батша Куан» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктестігі
1
Келісімге сай
Келісімге сай
26000
6
«Жанарыс» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктестігі
1
Келісімге сай
Келісімге сай
26000
7
«Бейбарыс-
LTD» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктестігі
4
Келісімге сай
Келісімге сай
26000
8
«Өзенинвест» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
4
Келісімге сай
Келісімге сай
26000
9
«KUNAN HOLDING» жауапкерші-
лігі шектеулі серіктестігі
2
Келісімге сай
Келісімге сай
26000
Барлығы
30

О внесении дополнения в постановление акимата города Жанаозен от 29 декабря 2010 года № 949 "Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения"
Решение акимата города Жанаозен Мангистауской области от 21 ноября 2011 года № 684. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 14 декабря 2011 года № 11-2-178
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года № 149  «О занятости населения»и в целях реализации «Программа занятости 2020» утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Жанаозен от 29 декабря 2010 года № 949 «Об организации социальных рабочих мест для целевых групп населения» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11-2-151, опубликовано в газете Жанаозен от 2 февраля 5/1496/) следующее дополнения:
дополнить «Размер оплаты труда и перечень предприятий предлагающих и создающих социальные рабочие места для безработных из целевых групп в рамках Программы занятости 2020» согласно приложению 3.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Боранбаеву К.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города                             О.Сарбопеев
Приложение 3
к постановлению акимата города Жанаозен
от 21 ноября 2011 года № 684
Размер оплаты труда перечень предприятий предлагающих
и создающих социальные рабочие места для безработных
из целевых групп в рамках Программы занятости 2020
Наименование предприятий, организаций и учреждений
Соци-
альное рабочее место (чело-
век)
Виды, объемы и сроки работ
Источники финансирования и размер заработной платы
Размер месячной заработной платы (тенге)
Размер компенсации из республи-
канского бюджета (тенге)
1
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Жаңаөзен политехника-
лық колледжі»
1
Согласно договору
Согласно договору
26000
2
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Тулпар курлыс фирмасы»
7
Согласно договору
Согласно договору
26000
3
Индивидуаль-
ный предпринима-
тель «Айтанов Олжас Есенбайұлы»
4
Согласно договору
Согласно договору
26000
4
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Темир-Н»
6
Согласно договору
Согласно договору
26000
5
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «Батша Куан»
1
Согласно договору
Согласно договору
26000
6
Товарищество с ограниченной ответственностью «Жанарыс»
1
Согласно договору
Согласно договору
26000
7
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью « Бейбарыс - LTD»
4
Согласно договору
Согласно договору
26000
8
Государствен-ное коммунальное предприятий «Озенинвест»
4
Согласно договору
Согласно договору
26000
9
Товарищество с ограниченной ответствен-
ностью «KUNAN HOLDING»
2
Согласно договору
Согласно договору
26000
Всего
30