Аудандық әкімдіктің 2009 жылғы 26 мамырдағы № 84 "Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралары туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Бейнеу ауданының әкімдігінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 12 Қаулысы. Бейнеу ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 04 ақпанда № 11-3-111 тіркелді. Күші жойылды - Бейнеу аудандық әкімдігінің 2012 жылғы 14 маусымдағы № 84 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Бейнеу аудандық әкімдігінің 2012.06.14  № 84 Қаулысымен.
1. Аудандық әкімдіктің 2009 жылғы 26 мамырдағы № 84 «Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралары туралы» (11-3-77 нөмірімен мемлекеттік тіркеуден өткен, «Рауан» газетінің 2009 жылғы 4 маусымындағы № 23 санында ресми жарияланған, 11-3-97 нөмірімен мемлекеттік тіркеуден өткен, «Рауан» газетінің 2010 жылғы 18 ақпанындағы № 7 санында ресми жарияланған аудандық әкімдіктің 2010 жылғы 26 қаңтардағы № 18 «Аудандық әкімдіктің 2009 жылғы 26 мамырдағы № 84 «Халықты жұмыспен қамтуға көмек көрсету жөніндегі қосымша шаралары туралы» қаулысына өзгерістер енгізу туралы» қаулысымен өзгерістер енгізілген) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
5 - тармақтағы «20 000 (жиырма мың)» деген сөздер «26 000 (жиырма алты мың)» деген сөздермен ауыстырылсын;
қаулының қосымшасымен бекітілген Ауданда халықтың нысаналы топтарына арналған әлеуметтік жұмыс орындарын құратын жұмыс берушілерді іріктеу тәртібінде:
12 тармақтағы «20 000 (жиырма мың)» деген сөздер «26 000 (жиырма алты мың)» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                       Қ.Әбілшеев
А.Ұлұкбанов
Ү.Әмірханова
Қ.Бөлтеков
М.Нысанбаев
М.Көбеген
Қ.Жарасбаева
дайынд.:Б.Өмірбеков

О внесении изменений в постановление районного акимата от 26 мая 2009 года № 84 "О дополнительных мерах по оказанию помощи в обеспечении занятости населения"
Постановление акимата Бейнеуского района от 19 января 2011 года № 12. Зарегистрировано Управлением юстиции Бейнеуского района 04 февраля 2011 года № 11-3-111. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 14 июня 2012 года № 84
Сноска. Утратило силу постановлением Бейнеуского районного акимата Мангистауской области от 14.06.2012 года № 84.
1. В постановление районного акимата от 26 мая 2009 года № 84 «О дополнительных мерах помощии по обеспечению занятости населения» (прошедшее государственную регистрацию номером 11-3-77, опубликованное официально в газете «Рауан» № 23 от 4 июня 2009 года, внесено изменения постановлением районного акимата от 26 января 2010 года № 18 «О внесении изменений в постановление районного акимата от 26 мая 2009 года № 84 «О дополнительных мерах по оказанию помощи в обеспечении занятости населения», прошедшее государственную регистрацию номером № 11-3-97, опубликованное официально в газете «Рауан» № 7 от 18 февраля 2010 года») внести следующие изменения:
в пункте 5 слова «20 000 (двадцать тысяча)» заменить словами «26 000 (двадцать шесть тысяча)»;
в Порядка отбора работодателей для создания социальных рабочих мест для целевых групп населения района утвержденного приложением указного постановления:
в пункте 12 слова «20 000 (двадцать тысяча)» заменить словами «26 000 (двадцать шесть тысяча)».
2. Ностояшее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
И.О. акима района                       К.Абилшеев