Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 34/202 "2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу аудандық мәслихатының 2011 жылғы 02 қыркүйектегі № 45/262 шешімі. Маңғыстау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 26 қыркүйекте № 11-3-123 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» және 2010 жылғы 29 қарашадағы «2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңдарына, Маңғыстау облыстық мәслихатының 2011 жылғы 31 тамыздағы № 36/410 «Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 29/331 «2011 - 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 2107 реттік санымен тіркелген) шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 34/202 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № 11-3-106 реттік санымен тіркелген; аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 36/217 «Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 34/202 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 7 ақпандағы № 11-3-112 реттік санымен тіркелген; аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 19 сәуірдегі № 39/233 «Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 34/202 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» шешімі, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 27 сәуірдегі № 11-3-117 реттік санымен тіркелген; аудандық мәслихаттың 2011 жылғы 8 тамыздағы № 44/256 «Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 34/202 «2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» шешімі, нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 17 тамыздағы № 11-3-121 реттік санымен тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. 2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 123 қосымшаларға сәйкес, 2011 жылға келесі көлемде бекітілсін:

О внесении изменений и дополнение в решение районного маслихата "О районном бюджете на 2011 - 2013 годы" от 13 декабря 2010 года № 34/202
Решение Бейнеуского районного маслихата Мангистауской области от 02 сентября 2011 года № 45/262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 26 сентября 2011 года № 11-3-123
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и «О республиканском бюджете на 2011-2013 годы» от 29 ноября 2010 года № 357 - IV, решением Мангистауского областного маслихата от 31 августа 2011 года № 36/410 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 29/331 «Об областном бюджете на 2011 - 2013 годы» (в государственном реестре регистрации нормативно - правовых актов зарегистрирован от 15 сентября 2011 года номером № 2107) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 13 декабря 2010 года № 34/202 «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» (в государственном реестре регистрации нормативно - правовых актов зарегистрирован от 29 декабря 2010 года под номером № 11-3-106; решение районного маслихата № 36/217 от 31 января 2011 года «О внесение изменений и дополнений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 34/202» в государственном реестре регистрации нормативно-правовых актов зарегистрирован от 7 февраля 2011 года под номером № 11-3-112; решение районного маслихата № 39/233 от 19 апреля 2011 года «О внесение изменений и дополнений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 34/202» в государственном реестре регистрации нормативно-правовых актов зарегистрирован от 27 февраля 2011 года под номером № 11-3-117; решение районного маслихата № 44/256 от 8 августа 2011 года «О внесение изменений и дополнений в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 13 декабря 2010 года № 34/202» в государственном реестре регистрации нормативно-правовых актов зарегистрирован от 27 февраля 2011 года под номером № 11-3-121) следующие изменения и дополнения:
Пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 123, на 2011 год в следующем объеме:

1) Кірістер – 5175563 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2405846 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 29780 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 8168 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2731769 мың теңге;
2) Шығындар – 5256648 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредит беру – 160582 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профицит) – -172124 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 172124 мың теңге;
қарыздар түсімі – 69543 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге».
Шешімнің 2 - 1 тармағы мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Қазақстан Республикасындағы жоғарғы оқу орындарында облыс әкімінің гранты есебінен студентердің оқу ақысын төлеуге арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер – 17214 мың теңге».
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Сессия төрағасы,
Аудандық мәслихат хатшысы               А.Шонтыбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Бейнеу аудандық экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М.Нысанбаев

1) Доходы – 5175563 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2405846 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 29780 тыс.тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8168 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 2731769 тыс. тенге;
2) Затраты – 5256648 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 160582 тыс.тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -172124 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 172124 тыс. тенге;
поступлениям по долгам – 69543 тыс. тенге;
погашение долгов – 0 теңге».
Пункт 2 - 1 решения дополнить абзацам следующего содержания:
«Целевые трансферты из областного бюджета за счет гранта областного акима на обучение студентов в высших учебных заведениях Республики Казахстан – 17214 тыс. тенге»;
Изложить в новой редакции приложение 1 указанного решения в соответствии с приложением к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии,
Секретарь районного маслихата           А.Шонтыбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Бейнеуского районного
отдела экономики и финансов
М.Нысанбаев

7 325,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
899,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
88 898,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15 504,0
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
15 504,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
12 625,0
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12 625,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
36 579,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 500,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
899,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
3 447,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
26 733,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 270,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 371,0
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бiр түрден екiншiсiне ауыстыру жөнiндегi жұмыстар
0,0
005
Ақпараттық жүйелер құру
899,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
16 920,0
019
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыру
16 920,0
Бейнеу селосы әкімінің аппараты
16 920,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23 015,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23 015,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылысын игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 116,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
899,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10 000,0
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және сараптамасын жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
12
Көлік және коммуникациялар

7 325,0
002
Создание информационных систем
899,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
88 898,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15 504,0
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
15 504,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
12 625,0
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12 625,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
36 579,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
5 500,0
002
Создание информационных систем
899,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3 447,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
26 733,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 270,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 371,0
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
0,0
005
Создание информационных систем
899,0
123
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула (села),
аульного (сельского) округа
16 920,0
019
Финансирование социальных проектов в поселках,
аулах (селах), аульных (сельских) округах в
рамках реализации стратегии региональной
занятости и переподготовки кадров
16 920,0
Аппарат акима село Бейнеу
16 920,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23 015,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23 015,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
12 116,0
002
Создание информационных систем
899,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10 000,0
108
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
0,0
12
Транспорт и коммуникации