2011 жылға арналған халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындарын беруші немесе құрушы кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесін бекіту туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 маусымдағы № 139 Қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 шілдеде № 11-5-117 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» және 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтары үшін әлеуметтік жұмыс орындары (әрі қарай-әлеуметтік жұмыс орындары) меншік нысанына қарамастан кәсіпорындарда, ұйымдарда және мекемелерде (жұмыс беруші) ұйымдастырылсын.
2. 2011 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші немесе құрушы кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалысын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Қылаңовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                             Қ.Боқанов
КЕЛІСІЛДІ:
«Маңғыстау аудандық жұмыспен
қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы
Қаимова Сәнімгүл Нақыпқызы
15 маусым 2011 жыл
«Маңғыстау аудандық экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Шабикова Рима Нерражимқызы
15 маусым 2011 жыл
Маңғыстау ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 15 маусымдағы
№ 139 қаулысына қосымша
2011 жылға арналған әлеуметтік жұмыс орындарын беруші немесе құрушы кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелер тізбесі
қ/с
Кәсіпорындар, ұйымдар мен мекемелердің атаулары
Әлеуметтік жұмыс орны(адам)
Жұмыс түрлері, көлемі және мерзімі
Қаржыландыру көздері мен еңбекақы мөлшері
Жергілікті бюджеттен ең төменгі жалақы мөлшерінде (теңге)
Жұмыс берушінің қаржысынан
1
2
3
4
5
6
1
«Маңғыстау жылу, су» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
45
келісімге сай
15 999
келісімге сай
2
«Шеркала» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
келісімге сай
15 999
келісімге сай
Жинағы: 70

Об утверждении перечня предприятий, организаций и учреждений, представляющих или создающих социальные рабочие места для целевых групп населения на 2011 год
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 15 июня 2011 года № 139. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 июля 2011 года № 11-5-117
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать социальные рабочие места для целевых групп населения (далее - социальные рабочие места) в предприятиях, организациях и учреждениях (работодатель) независимо от форм собственности.
2. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений представляющих или создающих социальные рабочие места на 2011 год, согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Т.Кыланову.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Аким района                             К.Боканов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Мангистауский районный отдел
занятости и социальных программ»
Каимова Санимгул Накиповна
15 июня 2011 года
Начальника государственного учреждения
«Мангистауский районный
отдел экономики и финансов»
Шабикова Рима Неррижимовна
15 июня 2011 года
Приложение
к постановлению акимата
Мангистауского района
от 15 июня 2011 года № 139
Перечень предприятий, организаций и учреждений, представляющих или создающих социальные рабочие места на 2011 год
Наименование предприятий, организаций и учреждений
Социальное рабочее место (человек)
Виды, объемы и сроки работ
Источники финансирования и размер заработной платы
Из местного бюджета в размере минимальной заработной платы (тенге)
Из средств
работода-теля (тенге)
1
2
3
4
5
6
1
Государ-
ственное коммунальное предприятие «Мангистау жылу,су»
45
Согласно договору
15 999
Согласно договору
2
Государ-
ственное коммунальное казенное предприятие «Шеркала»
25
Согласно договору
15 999
Согласно договору
Всего
70