Өндірістік қызметті ұйымдастыру және халыққа қызметтер көрсету саласын дамыту үшін меншікке кейіннен өтеусіз бере отырып шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мүліктік жалға (жалдауға) немесе сенімгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша мемлекеттік коммуналдық меншіктің пайдаланылмайтын объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 63 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 наурызда № 3753 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011 жылғы 31 тамыздағы № 362 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2011.08.31 № 362 қаулысымен.
"Жеке кәсіпкерлік туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 31 қаңтардағы Заңының 19-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған өндірістік қызметті ұйымдастыру және халыққа қызметтер көрсету саласын дамыту үшін меншікке кейіннен өтеусіз бере отырып шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мүліктік жалға (жалдауға) немесе сенімгерлік басқаруға беруге жататын Қостанай облысы бойынша мемлекеттік коммуналдық меншіктің пайдаланылмайтын объектiлерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С. Кулагин
Әкімдіктің
2011 жылғы 17 ақпандағы
№ 63 қаулысымен бекітілген
Өндірістік қызметті ұйымдастыру және халыққа қызметтер
көрсету саласын дамыту үшін меншікке кейіннен өтеусіз
бере отырып шағын кәсіпкерлік субъектілеріне мүліктік
жалға (жалдауға) немесе сенімгерлік басқаруға беруге
жататын Қостанай облысы бойынша мемлекеттік коммуналдық
меншіктің пайдаланылмайтын объектiлерінің тізбесі
Реттік
саны
Объектінің
атауы
Объектінің мекенжайы және
баланс ұстаушысы
1.
Жалпы ауданы 41,9
шаршы метр тұрғын
үй ғимаратындағы
бұрынғы № 3 пәтер
Арқалық қаласы, Қайырбеков
көшесі, 9, "Арқалық қаласы
әкімдігінің тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
2.
Жалпы ауданы 60,0
шаршы метр тұрғын
үй ғимаратындағы
бұрынғы № 4 пәтер
Арқалық қаласы, Қайырбеков
көшесі, 9, "Арқалық қаласы
әкімдігінің тұрғын үй-
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
3.
Жалпы ауданы
1549,5 шаршы метр
ғимаратының
екінші қабатынан
төртінші қабатына
дейінгі бөлігі
Арқалық қаласы, Абай даңғылы,
60, "Арқалық қаласы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
4.
Жалпы ауданы

Об утверждении перечня неиспользуемых объектов коммунальной государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектом малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление для организации производственной деятельности и развития сферы услуг населению с последующей безвозмездной передачей в собственность
Постановление акимата Костанайской области от 17 февраля 2011 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 марта 2011 года № 3753. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 31 августа 2011 года № 362
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Костанайской области от 31.08.2011 № 362.
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан от 31 января 2006 года "О частном предпринимательстве" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень неиспользуемых объектов коммунальной государственной собственности по Костанайской области, подлежащих предоставлению субъектам малого предпринимательства в имущественный наем (аренду) или доверительное управление для организации производственной деятельности и развития сферы услуг населению с последующей безвозмездной передачей в собственность.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области                               С. Кулагин
Утверждено
постановлением акимата
от 17 февраля 2011 года № 63
Перечень неиспользуемых объектов коммунальной
государственной собственности по Костанайской области,
подлежащих предоставлению субъектам малого
предпринимательства в имущественный наем (аренду) или
доверительное управление для организации производственной
деятельности и развития сферы услуг населению с
последующей безвозмездной передачей в собственность
Порядковый
номер
Наименование
объекта
Адрес
и балансодержатель
объекта
1
Бывшая квартира № 3
в здании жилого
дома, общей
площадью 41,9
квадратного метра
город Аркалык, улица
Кайырбекова, 9,
государственное учреждение
"Отдел
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог акимата города
Аркалыка"
2
Бывшая квартира № 4
в здании жилого
дома, общей
площадью 60,0
квадратных метров
город Аркалык, улица
Кайырбекова, 9,
государственное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
акимата города Аркалыка"
3
Часть здания со
второго по
четвертый
этаж общей площадью
1549,5 квадратного
метра
город Аркалык, проспект
Абая, 60, государственное
учреждение "Отдел финансов
акимата города Аркалыка"
4
Здание бывшего
склада общей

463,3 шаршы метр
бұрынғы қойма
ғимараты
Арқалық қаласы, Горбачев көшесі,
46/2, "Арқалық қаласы
әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
5.
Жалпы ауданы
150,1 шаршы метр
ғимаратын бірінші
қабатының бөлігі
(үйдің орталық
бөлігі)
Арқалық қаласы, Байтұрсынов
көшесі, 10, "Арқалық қаласы
әкімдігінің қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
6.
Жалпы ауданы 247
шаршы метр
бұрынғы
баспахананың бір
қабатты ғимараты
Аманкелді ауданы, Аманкелді
селосы, Дүйсенбин көшесі, 44 А,
"Аманкелді ауданының тұрғын үй -
коммуналдық шаруашылығы,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
7.
Жалпы ауданы
348,3 шаршы метр
бұрынғы
автомобиль
гаражының
ғимараты
Денисов ауданы, Денисов селосы,
Советская көшесі, 62, "Денисов
ауданының тұрғын үй-коммуналдық
шаруашылығы, жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
8.
Жалпы ауданы
709,7 шаршы метр
бұрынғы № 1 сиыр
қорасының
ғимараты
Федоров ауданы, Владыкинка
селосы, Степная көшесі, 2 А,
"Федоров ауданының Жаркөл
селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
9.
Жалпы ауданы
1364,4 шаршы метр
бұрынғы № 2 сиыр
қорасының
ғимараты
Федоров ауданы, Владыкинка
селосы, Степная көшесі, 2 Б,
"Федоров ауданының Жаркөл
селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
10.
Жалпы ауданы
1177,2 шаршы метр
бұрынғы № 3 сиыр
қорасының
ғимараты
Федоров ауданы, Владыкинка
селосы, Степная көшесі, 2 В,
"Федоров ауданының Жаркөл
селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
11.
Жалпы ауданы
289,3 шаршы метр
бұрынғы
машина-тракторлық
шеберхана
ғимараты
Федоров ауданы, Владыкинка
селосы, Степная көшесі, 1 Б,
"Федоров ауданының Жаркөл
селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
12.
Бұрынғы клуб
ғимараты
Федоров ауданы, Владыкинка
селосы, Садовая көшесі, 13,
"Федоров ауданының Жаркөл
селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
13.
Жалпы ауданы
146,85 шаршы метр
бұрынғы дүкен
ғимараты
Федоров ауданы, Владыкинка
селосы, Садовая көшесі, 15,
"Федоров ауданының Жаркөл
селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
14.
Жалпы ауданы
405,3 шаршы метр
бұрынғы
қазандық ғимараты
Федоров ауданы, Чистый Чандак
селосы, "Федоров ауданының
Камышин селолық округі әкімінің
аппараты" мемлекеттік мекемесі
15.
Бұрынғы ескі
пошта ғимараты
Федоров ауданы, Федоров селосы,
Кравцов көшесі, 32, "Федоров
ауданының Федоров селосы
әкімінің аппараты" мемлекеттік
мекемесі
16.
Жалпы ауданы
479,6 шаршы метр
бұрынғы
кеңсе ғимараты
Федоров ауданы, Малороссийка
селосы, Садовая көшесі, 3,
"Федор ауданы Украин селолық
округі әкімінің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
кестенің жалғасы:
Негіздеме Объектінің ахуалы
Қостанай облысы Арқалық
қаласы әкімінің 2010 жылғы 10
қазандағы № 1-37/1659 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы, Арқалық
қаласы әкімінің 2010 жылғы 10
қазандағы № 1-37/1659 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Арқалық
қаласы әкімінің 2010 жылғы 22
қазандағы № 2-37/1537 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Арқалық
қаласы әкімінің 2010 жылғы 2
маусымдағы № 1-28/759 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Арқалық
қаласы әкімінің 2010 жылғы 2
маусымдағы № 1-28/759 хаты
Жағдайы қанағаттанарлықсыз
Қостанай облысы Аманкелді
ауданы әкімінің орынбасары
2010 жылғы 9 маусымдағы
№ 02-17/495 хаты
Қирауға ұшырауда
Қостанай облысы Денисов
ауданы әкімінің 2010 жылғы 24
тамыздағы № 1134 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкімінің 2010 жылғы 24
қыркүйектегі № 2-34/994 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкімінің 2010 жылғы 24
қыркүйектегі № 2-34/994 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкімінің 2010 жылғы 24
қыркүйектегі № 2-34/994 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкімінің 2010 жылғы 24
қыркүйектегі № 2-34/994 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкімінің 2010 жылғы 24
қыркүйектегі № 2-34/994 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкімінің 2010 жылғы 24
қыркүйектегі № 2-34/994 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкім орынбасарының
2010 жылғы 11 қазандағы
№ 2-34/1069 хаты
Жағдайы қанағаттанарлық,
ағымдағы жөндеуді талап
етеді
Қостанай облысы Федоров
ауданы әкімінің 2010 жылғы 11

площадью 463,3
квадратного метра
Город Аркалык, улица
Горбачева, 46/2,
государственное учреждение
"Отдел финансов акимата
города Аркалыка"
5
Часть здания
первого этажа
(центральная
часть дома) общей
площадью 150,1
квадратного метра
Город Аркалык, улица
Байтурсынова, 10,
государственное учреждение
"Отдел финансов акимата
города Аркалыка"
6
Одноэтажное здание
бывшей типографии
общей площадью 247
квадратных метров
Амангельдинский район,
село Амангельды, улица
Дуйсенбина, 44 А,
государственное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Амангельдинского района"
7
Здание бывшего
автомобильного
гаража общей
площадь 348,3
квадратного метра
Денисовский район, село
Денисовка, улица
Советская, 62,
государственное учреждение
"Отдел жилищно-
коммунального хозяйства,
пассажирского транспорта и
автомобильных дорог
Денисовского района"
8
Здание бывшего
коровника № 1 общей
площадью 709,7
квадратного метра
Федоровский район, село
Владыкинка, улица Степная,
2 А, государственное
учреждение "Аппарат акима
Жаркольского сельского
округа Федоровского
района"
9
Здание бывшего
коровника № 2 общей
площадью 1364,4
квадратного метра
Федоровский район, село
Владыкинка, улица Степная,
2 Б, государственное
учреждение "Аппарат акима
Жаркольского сельского
округа Федоровского
района"
10
Здание бывшего
коровника № 3 общей
площадью 1177,2
квадратного метра
Федоровский район, село
Владыкинка, улица Степная,
2 В, государственное
учреждение "Аппарат акима
Жаркольского сельского
округа Федоровского
района"
11
Здание бывшей
машинно-тракторной
мастерской общей
площадью 289,3
квадратного метра
Федоровский район, село
Владыкинка, улица Степная,
1 Б, государственное
учреждение "Аппарат акима
Жаркольского сельского
округа Федоровского
района"
12
Здание бывшего
клуба
Федоровский район, село
Владыкинка, улица Садовая,
13, государственное
учреждение "Аппарат акима
Жаркольского сельского
округа Федоровского
района"
13
Здание бывшего
магазина общей
площадью 146,85
квадратного метра
Федоровский район, село
Владыкинка, улица Садовая,
15, государственное
учреждение "Аппарат акима
Жаркольского сельского
округа Федоровского
района"
14
Здание бывшей
котельной общей
площадью 405,3
квадратного метра
Федоровский район, село
Чистый Чандак,
государственное учреждение
"Аппарат акима
Камышинского сельского
округа Федоровского
района"
15
Здание бывшей
старой почты
Федоровский район, село
Федоровка, улица Кравцова,
32, государственное
учреждение "Аппарат акима
села Федоровка
Федоровского района"
16
Здание бывшей
конторы общей
площадью 479,6
квадратного метра
Федоровский район, село
Малороссийка, улица
Садовая, 3,
государственное учреждение
"Аппарат акима Украинского
сельского округа
Федоровского района"
продолжение таблицы:
Основание Состояние объекта
Письмо акима города Аркалык
Костанайской области от 10
октября 2010 года № 1-37/1659
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима города Аркалык
Костанайской области от 10
октября 2010 года № 1-37/1659
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима города Аркалык
Костанайской области от 22
октября 2010 года № 1-37/1537
Состояние
неудовлетворительное
Письмо акима города Аркалык
Костанайской области от 2 июня
2010 года № 1-28/759
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима города Аркалык
Костанайской области от 2 июня
2010 года № 1-28/759
Состояние
неудовлетворительное
Письмо заместителя акима
Амангельдинского района
Костанайской области от 9 июня
2010 года № 02-17/495
Подвергается разрушению
Письмо акима Денисовского
района Костанайской области от
24 августа 2010 года № 1134
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима Федоровского
района Костанайской области от
24 сентября 2010 года
№ 2-34/994
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима Федоровского
района Костанайской области от
24 сентября 2010 года
№ 2-34/994
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима Федоровского
района Костанайской области от
24 сентября 2010 года
№ 2-34/994
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима Федоровского
района Костанайской области от
24 сентября 2010 года
№ 2-34/994
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима Федоровского
района Костанайской области от
24 сентября 2010 года
№ 2-34/994
Состояние
удовлетворительное
Письмо акима Федоровского
района Костанайской области от
24 сентября 2010 года
№ 2-34/994
Состояние
удовлетворительное
Письмо заместителя акима
Федоровского района
Костанайской области от 11
октября 2010 года № 2-34/1069
Состояние
удовлетворительное,
требуется текущий ремонт
Письмо акима Федоровского
района Костанайской области от
11 октября 2010 года