Мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 23 сәуірдегі № 387 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 сәуірде № 3758 тіркелді
Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 357 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3744 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 11 қаңтарда "Қостанай таңы" және "Костанайские новости" газеттерінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы мына редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85912256,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5252380,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 171902,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 80487974,0 мың теңге;
2) шығындар – 86576009,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1123130,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1631569,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 508438,2,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 295984,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 295984,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2082868,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2082868,4 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы                       С. Төкенов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
____________________ М. Щеглова
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 13 декабря 2010 года № 357 "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 23 апреля 2011 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 апреля 2011 года № 3758
Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об областном бюджете Костанайской области на 2011-2013 годы" от 13 декабря 2010 года № 357 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3744, опубликовано 11 января 2011 года в газетах "Қостанай таңы" и "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 85912256,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5252380,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 171902,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 80487974,0 тысячи тенге;
2) затраты – 86576009,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1123130,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 1631569,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 508438,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 295984,0 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 295984,0 тысяча тенге;
5) дефицит бюджета – -2082868,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2082868,4 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Секретарь Костанайского
областного маслихата                       С. Тукенов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Управление экономики и
бюджетного планирования
акимата Костанайской области"
_______________________ М. Щеглова
Приложение
к решению маслихата