Лисаков қаласының бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 390 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 27 маусымда № 3764 тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 106 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы мәслихатының 27.12.2023 № 106 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Тақырып жаңа редакцияда - Қостанай облысы мәслихатының 15.03.2017 № 131 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки города Лисаковска
Решение маслихата Костанайской области от 10 июня 2011 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 июня 2011 года № 3764. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 27 декабря 2023 года № 106
Сноска. Утратило силу решением маслихата Костанайской области от 27.12.2023 № 106 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции решения маслихата Костанайской области от 15.03.2017 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 2003 жылғы 20 маусымдағы 11-бабының 1-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Лисаков қаласының жер телімдері үшін төлемақының базалық мөлшерлемесіне түзету коэффициенттері бекітілсін (1-қосымша).
2. Осы шешімнің 2 - қосымшасына сәйкес Лисаков қаласының жерлері бағалау аймақтарының шекаралары бекітілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы мәслихатының 15.03.2017 № 131 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за земельные участки города Лисаковска (приложение 1).
2. Утвердить границы оценочных зон земель города Лисаковска согласно приложению 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения маслихата Костанайской области от 15.03.2017 № 131 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).